Jsem-Pes

Kalendář

9 událostí
DoporučujemePET Play aneb Zvířátka v Atelieru
Kdy: Sobota 20. 7. 2019 17:00
Kde: Klub Kotelna (Ateliér), Praha
Pořádá: Ňufinka & spol.
Info u: Igy
Bližší program pro Vás ještě ladíme, ochutnávkou se však už nyní můžete těšit na psy, psíky a jejich štěňata, koniny, hřebečkoviny a rádi přivítáme i jednu už déle přihlášenou a společnosti nedočkavou klisničku :slight_smile: Svůj zájem pak též projevil lachtan, vepřík a 2 lišky. Výčet rozhodně nemusí být konečný, organizátorka až do konce června ráda uvítá Vaše náměty, které se pokusí do programu začlenit.

Bloky jednotlivých ras a plemen pak doplní linka s několika mezidruhovými tématy, příkladem – výroba masek, postrojů a suitů, poměřování zdatnosti a POZOR! Poprvé zasedne i bonitační komise!
Více viz: http://www.bdsmklub.cz/?p=detail-sraz&sraz=1333
Prague Pride 2019 + Duhový průvod
Kdy: Sobota 10. 8. 2019 13:00
Kde: Praha
Pořádá: Prague Pride z.s.
Info u: Igy
Festival Prague Pride se koná každoročně v srpnu již od roku 2011. Byl to původní důvod založení spolku Prague Pride, u jehož zrodu stáli čeští LGBT aktivisté a expati dlouhodobě žijící v Praze. V současné době patří Prague Pride mezi největší kulturní akce v České republice. Festival trvá týden a pravidelně představuje přes stovku kulturních i společenských, veřejných diskusí a debat, sportovních událostí i duchovních setkání. Do Prahy přiváží významné zahraniční hosty, mezi nimiž byl například LGBT aktivista Omar Sharif Jr., zpěvačka Conchita Wurst, bývalá islandská premiérka Jóhanna Sigurðardóttir nebo předsedkyně nizozemské policejní organizace „Pink in Blue” Ellie Lust.

Vrcholem týdne Prague Pride je sobotní průvod Prahou, jehož se účastní desítky tisíc lidí. Festival se koná pod záštitou pražských primátorů a primátorek, od roku 2015 kráčela primátorka Adriana Krnáčová v čele průvodu. V roce 2018 se do Pride Parade zapojila nizozemská poslankyně Evropského parlamentu Sophie in't Veld. Průvodu se účastní politici a političky, členové politických stran, zaměstnanci firem, rodiče a přátelé LGBT lidí, kteří tak veřejně vyjadřují podporu rovným právům bez ohledu na sexuální orientaci nebo genderovou identitu.
Více viz: https://www.praguepride.cz/cs/festival
Folsom Europe 2019
Kdy: Sobota 14. 9. 2019 13:00
Kde: Berlin, DE
Pořádá: Folsom Europe e.V.
Info u: Igy
EUROPE’S BIGGEST FETISH

You will find a variety of clubs, merchants, bars and switchboards and performances in the area between Martin-Luther-Straße and Ansbacher Straße.
Více viz: http://folsomeurope.info/
Fetish Weekend
Kdy: Sobota 19. 10. 2019 20:00
Kde: Praha
Pořádá: Hell.cz
Info u: Igy
Čtyřdenní BDSM & fetish festival v centru Prahy. Prague Fetish Weekend je místem, kde můžete být tím, čím chcete být.

Festival začíná čtvrtečním přednáškovým večerem Entreé [antré]. Při výběru témat myslíme hlavně na ty, kteří vzrušující svět BDSM & fetishe teprve objevují.
To nejlepších od českých výrobců i zahraničních prodejců BDSM pomůcek a fetish & latex módy na jednom místě - Fetish Market. Bondage a fashion show vás pořádně rozehřejí.
Fetish Night je vrcholem festivalu. Lechtivé i kruté show, módní přehlídky v latexu i kůži, bondage i play chamber pro vaše hrátky. Na Fetish Night je povinný dresscode.
Afterparty uzavírá celý Fetish Weekend. Pomůže vstřebat zážitky z nabitého víkendu. Na Afterparty je povinný Dresscode, stejně jako na Fetish Night.
Více viz: http://fetishweekend.cz/
Dutch Puppy Contest
Kdy: Pátek 25. 10. 2019 10:00
Kde: Amsterdam, Club Church
Pořádá: Dutch Puppy Contest Team
Info u: Ritchi
Dutch Puppy Contest je první ročník unikátní psí soutěže, dříve známá jako Mr. Puppy Netherlands. Rokem 2019 soutěž však mění název a pravidla s dodatkem, že titul bude upřesněn na základě pohlaví zvoleného reprezentanta. Mr./Mrs. Puppy pak bude reprezentovat komunitu následující rok. Od roku 2017, kdy se Mr. Puppy Netherlands stal Bentley, přes loňského mistra Sadu se tedy titul bude nyní věnovat hlavě na začlenění všech orientací a genderů.
Mr. Puppy Austria 2019
Kdy: Pátek 1. 11. 2019 17:00
Kde: Vídeň, Rakousku
Pořádá: LMC Vienna
Info u: Ritchi
Info bude doplněno
Mr. Puppy UK 2020
Kdy: Pátek 8. 11. 2019 15:00
Kde: Royal Vauxhall Tavern, Londýn
Pořádá: The Mr Puppy Team
Info u: Ritchi
Mr. Puppy Velké Británie 2020 se letos koná za veliké slávy. V čele poroty již pátého ročníku této soutěže stojí samotný Mr. Puppy Evropy 2019 a předešlý Mr. Puppy Velké Británie 2018 - Buumi. Kdo se letos přidá do britské smečky ke Spotovi, Pigletovi, Buumimu a Trumpetovi??
Událost Mr. PuppyMr. Puppy ČR 2019
Kdy: Sobota 23. 11. 2019 20:00
Kde: Klub Kotelna (Ateliér), Praha
Pořádá: Jsem-Pes
Info u: Igy
Bližší inforamace v průběhu července.
Více viz: http://www.mrpuppy.cz
Darklands 2020
Kdy: Sobota 7. 3. 2020 14:00
Kde: Wagnatie, Antverpy, BE
Pořádá: Leatherpride.BE
Info u: Igy
Jedenáctý ročník akce původně pojmenované Leather & Fetish Pride Belgium.
V posunutém termínu 4. 3. až 9. 3. 2020

Mimo fetiš obchodů, přednášek a sex párty proběhnou soutěže:
Mr. Leather Belgie, Mr. Rubber Evropy, Mr. Puppy Evropy, Mr. Superhero Evropy, Mr. Bootblack Evropy, X-Awards
Více viz: https://www.leatherpride.be/

Nejsou vytvořeny žádné budoucí události.