Mr. Puppy CZ


Soutěžící Mr. Puppy CZ 2018

Toby

(Martin, 44 let)

Do soutěže Mr. Puppy jdu proto, že považuji za důležité vice představit psí komunitu jak ostatním fetish přátelům, tak i "civilní" společnosti. Není důvod skrývat naše já. Přál bych si, aby lidé pochopili, že nekoušeme, ale naopak dovedeme jejich každodenní pohled na svět obohatit o nový rozměr.
... Zobrazit celý text

Zavřít

Toby

Do soutěže Mr. Puppy jdu proto, že považuji za důležité vice představit psí komunitu jak ostatním fetish přátelům, tak i "civilní" společnosti.

Není důvod skrývat naše já.

Přál bych si, aby lidé pochopili, že nekoušeme, ale naopak dovedeme jejich každodenní pohled na svět obohatit o nový rozměr.

Chci, abychom my pejskové byli hrdí na to, kým jsme, na to že máme místo u nohou svých Pánečků a na to, že jsme součástí smečky Českých psů.

S tím budu rád pomáhat každým svým činem.

Bak Concorde from Zliv

(Lukáš, 26 let)

Když jsem zvažoval svou přihlášku, tak jsem se ptal sám sebe „Proč?“. Důvod, proč se hlásím do soutěže a proč bych chtěl být Mr. Puppy 2018, je celkem prostý. Protože jsem pejsek, přesněji štěně. Ale to by samo o sobě nestačilo. Jsem hrdým štěnětem Českého fouska. Proč hrdým? Jsem hrdý na to, kým jsem.... Zobrazit celý text

Zavřít

Bak Concorde from Zliv

Když jsem zvažoval svou přihlášku, tak jsem se ptal sám sebe „Proč?“. Důvod, proč se hlásím do soutěže a proč bych chtěl být Mr. Puppy 2018, je celkem prostý. Protože jsem pejsek, přesněji štěně. Ale to by samo o sobě nestačilo. Jsem hrdým štěnětem Českého fouska. Proč hrdým? Jsem hrdý na to, kým jsem. Jsem hrdý na to, že jsem gay i pejsek. A v neposlední řadě jsem také hrdý na to, že jsem Čech. Domnívám se, že tato vnitřní integrita je důležitým aspektem proto, abych mohl naši komunitu reprezentovat, a případně tak být příkladem pro jiné. A právě svým příkladem bych chtěl ukázat, že není důvod se stranit. Ba naopak, že máme právo být hrdí na to, co jsme a kým jsme.

Komunita pejsků je považována za okrajovou, pro mnohé možná až extrémní. Já sám se necítím být na okraji společnosti a necítím se ani jako extrémista. Jako účastník letošní soutěže i jako možný nositel titulu Mr. Puppy, bych chtěl navázat na činnost loňského vítěze Mr. Puppy a chtěl bych se pokusit dostat nás pejsky více do pomyslného středu české i mezinárodní gay komunity i celé společnosti. Chtěl bych ukázat, že my pejskové nejsme ani zanedbatelnou minoritou, ani extrémisty.

Své působení účastníka soutěže či dokonce nositele titulu bych chtěl rozdělit do dvou hlavních rovin, a to do roviny národní a mezinárodní.

Na národní úrovni bych chtěl přispět jednak ke stmelení naší komunity. Ale také, jak jsem uvedl výše, chtěl bych docílit toho, aby se naše komunita více zviditelnila, skrze samotnou existenci, naše akce a/nebo naši činnost. A tím vším přispět k tomu, aby naše komunita již nebyla „segregována“.

Na mezinárodní úrovni bych chtěl jednak důstojně zastupovat české pejsky a štěňata, kteří jsou nedílnou součástí české gay komunity. A zároveň bych chtěl přispět k užší spolupráci pejsků na mezinárodní úrovni.

Ty?

Přihlaš se!
Klikni sem! Přihlaš se!
Rozvrh
31. 10. 2018Uzavření přihlášek17. 11. 2018Dodání podkladů pro soutěžní kola23. 11. 2018Zahřívací párty24. 11. 2018Soutěžní večer Mr. Puppy CZ 201823. 2. 2019Mr. Puppy Evropy 2019 - první kolo24. 2. 2019Mr. Puppy Evropy 2019 - druhé kolo

Držitelé Mr. Puppy CZ

Hack

(Filip, 20 let)
Mr. Puppy CZ 2017

Články o Mr. Puppy