Navigace
Články
Povídky
Kalendář
Czech Puppy
Domů

Czech Puppy

Kandidáti na Czech Puppy 2022

Usirev

Jakub, 25 let

Chtěl bych více reprezentovat puppy play komunitu i v běžném světě, a to jak v ČR, tak i na výletech do zahraničí. ...

Zobrazit celý text

Rád bych se přihlásil do soutěže o titul Mr. Puppy ČR - částečně proto, že jsem to dříve dostal příkazem, částečně proto, že chci já sám :)

Chtěl bych více reprezentovat puppy play komunitu i v běžném světě, takovém tom "vanilkovém" a to jak v ČR, tak i na výletech do zahraničí. Ukázat, že na tom není zase nic moc divného, a že každý bere puppy play trochu jinak. Někdo jako lifestyle, někdo jen jako sexuální fetiš, někdo něco mezi. Také chci ukázat, že u spousty lidí puppy play funguje jako jakýsi únik před realitou, jako "místo", kde se mohou skrýt před okolním světem a mít jen ty psí potřeby jako je mazlení se s pánem, hraní si, dovádění, apod. a že se rozhodně nikdo nemusí stydět, že má nějaké psychické problémy, protože každý si své "démony" nosíme v sobě. Mě osobně puppy play pomohlo překonat velmi těžké období, kdy jsem si chtěl vzít život a díky české komunitě jsem to nakonec neudělal. Proto bych chtěl celou českou komunitu reprezentovat jako příklad toho, že když pes narazí na pána, který ho psychicky podrží a dokáže přijmout jeho komplikovanou lidskou i psí povahu, tak se dokáže psychicky dostat tam, kde měl dávno být. I přesto, že mě moje životní cesta od pána odvedla.

Nowell

Josef, 33 let

Myslím si, že mé velké srdce se potřebuje posunout někam dál a toto je právě ta příležitost. ...

Zobrazit celý text

Proč se chci stát vítězem PuppyCZ 2022?

Myslím si, že mé velké srdce se potřebuje posunout někam dál a toto je právě ta příležitost. Moje schopnosti i dokazuje 6500 folows na sociální síti TIK TOK.

Danny

Daniel, 22 let

Mým hlavním popudem byli psi v mém okolí, ale krom toho chci také zkusit stát s ostatními na podiu a užit si zábavu...

Zobrazit celý text

Mým hlavním popudem k přihlášení byli psi v mém okolí, kteří mě k tomu namotivovali, ale krom toho chci také zkusit stát s ostatními na podiu a užit si zábavu a danou chvíli.

Ennie

Anna, 29 let

Chci se přihlásit, že si chci zkusit, jaké to je být viděna před ostatními, shodit ze sebe strach a trému. ...

Zobrazit celý text

Chci se přihlásit, že si chci zkusit, jaké to je být viděna před ostatními, shodit ze sebe strach a trému. Dále proto, že ráda ukázala, že i lidé s handicapem si mohou plnit sny a touhy, protože hranice máme jen ve svých hlavách. Nechci primárně vyhrát (ač to zní jako klišé, není tomu tak) - chci si užít večer s přáteli, zablbnout. Mým cílem není být konkurentem, ale naopak rovnocenným parťákem.

J-Yit

Jakub, 28 let

Chci se zapojit do Mister Puppy, protože rád zkouším nové věci, dávám si nové cíle a bourám svoje vlastní hranice. ...

Zobrazit celý text

WRruF!

Chci se zapojit do Mister Puppy, protože rád zkouším nové věci, dávám si nové cíle a bourám svoje vlastní hranice. Účast na Mister Puppy je pro mě příležitost zažít něco nového, ztrapnit se novými způsoby, pobavit lidi i zvířátka, a více se cítit jako součást komunity, kterou mám rád.

Moc rád bych získal titul, protože chci udělat svého Pána hrdého a být jeho trofejí. Rád rozšiřuji pozitivitu ohledně LGBT a BDSM, a bylo by mi ctí reprezentovat všechny naše komunity z oficiálnější pozice.

Pac a ňuf

Loki

Josef, 19 let

Chcem spoznať nových psích kamarátov a zažiť niečo nové a nepoznané. Takisto by som rád ešte viac spojil Českú a Slovenskú komunitu...

Zobrazit celý text

Chcel by som sa prihlásiť kvôli tomu, že chcem spoznať nových psích kamarátov a zažiť niečo nové a nepoznané. Takisto by som rád ešte viac spojil Českú a Slovenskú komunitu a ukázal všetkým, že Puppy Play existuje a že sa netreba ani hanbiť ani báť ukázať sa medzi svojimi.

Hlasování

Porota dává body kandidátům na základě soukromého rozhovoru se soutěžícími a jejich chování během celé soutěže. Přiřazuje body pro oblasti jako zápal, přátelskost, komunikativnost, atp. Body jsou sečteny a převedeny na procenta z maximálního počtu.
Váha hlasů poroty je 66%.

Diváci hlasují svým jedním hlasem pro svého favorita. Hlasování bude vyhlášeno po posledním kole, cca od 22:30 do 23:00. Hlasování probíhá elektronicky pomocí čipových karet. Hlasy jsou sečteny a převedeny na procenta z celkových hlasů.
Váha hlasů diváků je 33%.

Program soutěžního večera - 20. 11. 2021

17.00Otevření dveří pro veřejnost
19.00Zpřístupnění sálu
20.001. blok: Uvítání a Překážková dráha
21.002. část: Volné disciplíny
22.003. část: Psí karaoke
22.30Hlasování díváků
23.004. část: Vyhlášení výsledků

Sponzoři a partneři posledního ročníku

Zaush Design Fetishak Puppy Media Kotelna ... a soukromí sponzoři