Jsem-Pes

Kalendář

12 událostí
12nejstarší
Warsaw Fetish Weekend
Kdy: Pátek 24. 5. 2019 13:00
Kde: Varšava
Info u: Ritchi
Warsaw Fetish Weekend 2019 je první ročník víkendového festivalu polského fetishe. V době konání tohoto festivalu se bude zároveň konat volba dvou největších fetish titulů na území Polska - Mr. Rubber Poland a Mr. Leather Poland!
ZAJÍC PÁRTY 18
Kdy: Sobota 25. 5. 2019 12:00
Kde: Klub Kotelna (Ateliér), Praha
Pořádá: Tabron + BDSM klub
Info u: Igy
Jedna z nejúspěšnějších BDSM akcí vůbec. Akce pro nováčky, začínající a všechny, kteří se chtějí učit.

Pravidla akce: http://www.tabron.cz/2018/03/09/pravidla-bdsm-akci-podle-tabron/

Propozice: http://www.tabron.cz/2019/02/17/zajic-party-18/

Registrace: zajic.party@seznam.cz
Více viz: http://www.tabron.cz/2019/02/17/zajic-party-18/
Vienna Fetish Spring 2019
Kdy: Středa 29. 5. 2019 15:00
Kde: HardON, Vídeň
Pořádá: LMC Vienna
Info u: Ritchi
Vienna Fetish Spring je největší rakouská fetish akce s mnoha mezinárodními hosty a skvělým programem, včetně volby nového Mr. Fetish Austria. Na programu je několik různých přednášek (např. Guma a sport, Kinky Obsese, Fetish Brunch, vyhlídková trasa historickou částí města apod.)
DoporučujemeZvěřinec
Kdy: Sobota 20. 7. 2019 17:00
Kde: Klub Kotelna (Ateliér), Praha
Pořádá: Ňufinka & spol.
Info u: Igy
Párty pro všechna zvířata, se zaměřením na pestrost...
Více info později
Prague Pride 2019 + Duhový průvod
Kdy: Sobota 10. 8. 2019 13:00
Kde: Praha
Pořádá: Prague Pride z.s.
Info u: Igy
Festival Prague Pride se koná každoročně v srpnu již od roku 2011. Byl to původní důvod založení spolku Prague Pride, u jehož zrodu stáli čeští LGBT aktivisté a expati dlouhodobě žijící v Praze. V současné době patří Prague Pride mezi největší kulturní akce v České republice. Festival trvá týden a pravidelně představuje přes stovku kulturních i společenských, veřejných diskusí a debat, sportovních událostí i duchovních setkání. Do Prahy přiváží významné zahraniční hosty, mezi nimiž byl například LGBT aktivista Omar Sharif Jr., zpěvačka Conchita Wurst, bývalá islandská premiérka Jóhanna Sigurðardóttir nebo předsedkyně nizozemské policejní organizace „Pink in Blue” Ellie Lust.

Vrcholem týdne Prague Pride je sobotní průvod Prahou, jehož se účastní desítky tisíc lidí. Festival se koná pod záštitou pražských primátorů a primátorek, od roku 2015 kráčela primátorka Adriana Krnáčová v čele průvodu. V roce 2018 se do Pride Parade zapojila nizozemská poslankyně Evropského parlamentu Sophie in't Veld. Průvodu se účastní politici a političky, členové politických stran, zaměstnanci firem, rodiče a přátelé LGBT lidí, kteří tak veřejně vyjadřují podporu rovným právům bez ohledu na sexuální orientaci nebo genderovou identitu.
Více viz: https://www.praguepride.cz/cs/festival
Folsom Europe 2019
Kdy: Sobota 14. 9. 2019 13:00
Kde: Berlin, DE
Pořádá: Folsom Europe e.V.
Info u: Igy
EUROPE’S BIGGEST FETISH

You will find a variety of clubs, merchants, bars and switchboards and performances in the area between Martin-Luther-Straße and Ansbacher Straße.
Více viz: http://folsomeurope.info/
Fetish Weekend
Kdy: Sobota 19. 10. 2019 20:00
Kde: Praha
Pořádá: Hell.cz
Info u: Igy
Čtyřdenní BDSM & fetish festival v centru Prahy. Prague Fetish Weekend je místem, kde můžete být tím, čím chcete být.

Festival začíná čtvrtečním přednáškovým večerem Entreé [antré]. Při výběru témat myslíme hlavně na ty, kteří vzrušující svět BDSM & fetishe teprve objevují.
To nejlepších od českých výrobců i zahraničních prodejců BDSM pomůcek a fetish & latex módy na jednom místě - Fetish Market. Bondage a fashion show vás pořádně rozehřejí.
Fetish Night je vrcholem festivalu. Lechtivé i kruté show, módní přehlídky v latexu i kůži, bondage i play chamber pro vaše hrátky. Na Fetish Night je povinný dresscode.
Afterparty uzavírá celý Fetish Weekend. Pomůže vstřebat zážitky z nabitého víkendu. Na Afterparty je povinný Dresscode, stejně jako na Fetish Night.
Více viz: http://fetishweekend.cz/
Dutch Puppy Contest
Kdy: Pátek 25. 10. 2019 10:00
Kde: Amsterdam, Club Church
Pořádá: Dutch Puppy Contest Team
Info u: Ritchi
Dutch Puppy Contest je první ročník unikátní psí soutěže, dříve známá jako Mr. Puppy Netherlands. Rokem 2019 soutěž však mění název a pravidla s dodatkem, že titul bude upřesněn na základě pohlaví zvoleného reprezentanta. Mr./Mrs. Puppy pak bude reprezentovat komunitu následující rok. Od roku 2017, kdy se Mr. Puppy Netherlands stal Bentley, přes loňského mistra Sadu se tedy titul bude nyní věnovat hlavě na začlenění všech orientací a genderů.
Mr. Puppy Austria 2019
Kdy: Pátek 1. 11. 2019 17:00
Kde: Vídeň, Rakousku
Pořádá: LMC Vienna
Info u: Ritchi
Info bude doplněno
Mr. Puppy UK 2020
Kdy: Pátek 8. 11. 2019 15:00
Kde: Royal Vauxhall Tavern, Londýn
Pořádá: The Mr Puppy Team
Info u: Ritchi
Mr. Puppy Velké Británie 2020 se letos koná za veliké slávy. V čele poroty již pátého ročníku této soutěže stojí samotný Mr. Puppy Evropy 2019 a předešlý Mr. Puppy Velké Británie 2018 - Buumi. Kdo se letos přidá do britské smečky ke Spotovi, Pigletovi, Buumimu a Trumpetovi??

Nejsou vytvořeny žádné budoucí události.

12nejstarší