Jsem-Pes

Kalendář - Minulé

243 událostí
123456staršínejstarší
Výročí Jsem-Pes - 1. víkend
Kdy: Neděle 11. 4. 2021 00:00 – 23:55
Kde: Jsem-Pes
Info u: Ritchi
Slavíme 10. let existence této seznamky!
Tak co Vás čeká v prvním slavnostním víkendu?

BOJOVKA - Poznejte uživatele seznamky podle výřezu z fotky. Fotku samozřejmě najdete na seznamce, takže pokud nevíte hned, můžete čmuchat po uživatelích. Pošlete nám svůj tip a nejlepší a nejrychlejší tipaři poté obdrží náš obdiv a také pár hraček na památku. :wink:

VÝZVA - Ukažte nám, jaké psí kusy dokážete se svým plyšákem? Umíte ho vypalancovat na čumáku? Chytit ve vzduchu? Vozit po pokoji? Jsme zvědaví! Pošlete nám svou fotku a sociální síti a neváhejte přitom označit kamaráda, aby se také předvedl!
Advent pospolu - 4. neděle
Kdy: Neděle 20. 12. 2020 20:00
Pořádá: Jsem-Pes
Info u: Ritchi
I když se nemůžeme setkávat, nejsme sami. I na internetu můžeme být spolu a tvořit komunitu, která se bude vzájemně podporovat a bavit. Pojďme tedy na to a stravme Advent pospolu!

Čtvrtou adventní neděli zveřejníme Znalostní kvíz, který se bude skládat jen a pouze z vašich otázek, které nám zašlete, abyste si navzájem vyzkoušeli své znalosti o ostantích a třeba se i o nich zábavnou formou něco dozvěděli.

Jak se zúčastnit?
Prozraďte nám jednu zajímavou otázku o sobě, kterou doplníte o tři odpovědi - jednu pravdivou a dvě lživé. (A řekněte nám, která je ta správná.) Všechny otázky pak spojíme do společného kvízu.
Vše posílejte na mrpuppycz@gmail.com od teď až do čtvrté adventní neděle.
Advent pospolu - 3. neděle
Kdy: Neděle 13. 12. 2020 20:00 – Neděle 20. 12. 2020 20:00
Pořádá: Jsem-Pes
Info u: Ritchi
I když se nemůžeme setkávat, nejsme sami. I na internetu můžeme být spolu a tvořit komunitu, která se bude vzájemně podporovat a bavit. Pojďme tedy na to a stravme Advent pospolu!

Třetí adventní neděli otevřeme vlákno v diskuzi, kam budeme přidávat Vámi zaslané básničky s vánoční psí tématikou. I když na legendární veršování Argena nikdo jen tak nemá, proč nezkusit něco zveršovat a pobavit se přitom? Vyčmuchejte své múzy, ať se snaží.

Jak se zúčastnit?
Pošlete nám básničku s alespoň čtyřmi verši s vánoční tématikou. Básničku zveřejníme ve společném diskuzním vláknu, které bude veřejné vkládání uzamčeno.
Vše posílejte na mrpuppycz@gmail.com od teď až do čtvrté adventní neděle.
Advent pospolu - 2. neděle
Kdy: Neděle 6. 12. 2020 20:00 – Neděle 20. 12. 2020 20:00
Pořádá: Jsem-Pes
Info u: Ritchi
I když se nemůžeme setkávat, nejsme sami. I na internetu můžeme být spolu a tvořit komunitu, která se bude vzájemně podporovat a bavit. Pojďme tedy na to a stravme Advent pospolu!

Druhou adventní neděli otevřeme nové komunitní Vánoční album s vašími úžasnými nápaditými výtvory - cukrovím, stromkem, výzdobou, zabalenými dárky - protože co jiného dělat doma, než tvořit věci, které udělají radost ostatním?

Jak se zúčastnit?
Podělte se s námi o fotku svého výtvoru s vánoční tématikou. Pochlubte se, potěšte a inspirujte ostatní. A vyhrajte! Otevíráme tyto soutěžní kategorie tvorby - cukroví, stromek, výzdoba, dárek, přáníčko - a v nich před vánoci vybereme toho nejlepšího, který dostane pod stromek milé překvapení!
Vše posílejte na mrpuppycz@gmail.com od teď až do čtvrté adventní neděle.
Advent pospolu - 1. neděle
Kdy: Neděle 29. 11. 2020 20:00 – Neděle 20. 12. 2020 20:00
Pořádá: Jsem-Pes
Info u: Ritchi
I když se nemůžeme setkávat, nejsme sami. I na internetu můžeme být spolu a tvořit komunitu, která se bude vzájemně podporovat a bavit. Pojďme tedy na to a stravme Advent pospolu!

První adventní neděli zveřejníme dalších pár Znalostních kvízů, které procvičí vaše znalosti komunity, psů i vánoc. Určitě se pobavíte a určitě vás inspirují k výtvorům pro další neděle.
Zatím se můžete podívat na znalostní kvízy z jarní akce Buďme stále pospolu.

Jak se zúčastnit?
Kvízy připravíme sami, takže se soustřeďte na další adventní výzvy :wink:
Mr. Puppy CZ 2021Doporučená akceAkce Mr. PuppyPouze pro starší 18 letPro muže i ženyDoporučená akce
Akce Mr. Puppy
Pouze pro starší 18 let
Pro muže i ženy
21. 11. 2020 - Mr. Puppy CZ 2021
Kdy: Sobota 21. 11. 2020 20:00 – 23:45
Kde: Klub Kotelna, Praha
Pořádá: Jsem-Pes
Info u: Igy
V listopadu nás opět čeká volba dalšího, v pořadí již čtvrtého Mr. Puppy CZ. Přijďte se pobavit u velkolepé show, kde se předvedou ti nejlepší pejskové, aby získali Vaše sympatie a Váš hlas. Rozhodněte, kdo bude v příštím roce reprezentovat českou puppy komunitu.

Přihlášky se otevírají 1. 9. 2020.

Více viz: http://www.mrpuppy.cz
Procházka Ďábelským hájem
Kdy: Pondělí 28. 9. 2020 14:00 – 17:00
Kde: Vozovna Kobylisy
Pořádá: Usirev
Ahoj páni a zvířata,

V pondělí 28.9.2020 bychom se rádi společně prošli Ďáblickým hájem. Sraz ve 14 hodin na konečně zastávce tramvaje Vozovna Kobylisy. Odtud bychom se prošli parkem až k hvězdárně Ďáblice. Následně bychom zkusili najít nějakou pěknou hospůdku na posezení. Zvířátka, která budou chtít, samozřejmě masky s sebou. Budeme se na vás těšit. Usirev, páníček a smečka.
Zvířecí piknikPro muže i ženyPro muže i ženy
Kdy: Sobota 5. 9. 2020 14:00 – 19:00
Kde: Divoká Šárka, Praha
Pořádá: Lištička, Ennie
Info u: Ritchi
Rády bychom pozvaly všechna zvířátka i jejich páníčky na Zvířecí piknik, který se uskuteční v Praze v Divoké Šárce a to v sobotu 5. 9. od 14:00. Pojďme se osobně sejít v přátelském duchu, seznámit se, popovídat, užít letní počasí.

VSTUPNÉ SE NEPLATÍ, občerstvení zajišťují sami účastníci a piknik se nese ve sdíleném duchu, byli bychom tedy rády, pokud připravíte nějaký svůj oblíbený recept (buchta, pizza šneci apod.) a podělíte se o něj s ostatními. Pití si zajišťuje každý sám.

DRESSCODE zde není. Berte prosím všichni na vědomí, že se jedná o akci na veřejném místě za bílého dne, mohou se zde vyskytovat i rodiny s dětmi. Je pro nás velmi důležité, abychom okolí nijak neobtěžovali a nepohoršovali, berte to prosím na vědomí při volení oblečení a při projevech chování.

Z tohoto důvodu je pro nás důležité mít o účastnících přehled. Proto nás prosím KONTAKTUJTE (níže máte uvedené kontakty, záleží na vašich preferencích). Nejedná se o nijak závaznou přihlášku, nebojte se nám napsat i v případě, že svou účast pouze zvažujete.
Vítáme i úplné nováčky, nebojte se nás na cokoliv zeptat. U nováčků uvítáme ve zprávě, pokud se nám jednou nebo dvěma větami představí.

Kontakt:
Jsem-pes: Lištička, Ennie
Instagram: submisivni.liska, ennie_puppy
Facebook: Eliška Lištička Radová, Renegedova Ennie

Budeme se na vás těšit,
Ennie a Lištička
Ponymeet 2020 StřítežPouze pro starší 18 letPro muže i ženyPouze pro starší 18 let
Pro muže i ženy
Kdy: Pátek 4. 9. 2020 16:00 – Neděle 6. 9. 2020 12:00
Kde: Vysočina (Střítež pod Křemešníkem)
Pořádá: PorthosStable & spoutaná.cz
Info u: Porthos
Setkání nejen příznivců Pony Play v malebném penzionu nedaleko Pelhřimova.
Bydlení a strava je zahrnuta v ceně “vstupného” které činí 1600,- Kč na osobu po cely víkend.
Doprava vlastní nebo po dohodě s těmi co jedou vlastním autem.
Program na víkend je jen na nás,ale neobejde se bez her,soutěži a spousty blbých nápadu protože jsme to my?.
Ve večerních hodinách necháme volnou zábavu s posezením u ohně pokud to počasí dovolí (hračky sebou).
Alkohol je k dispozici přímo na penzionu včetně točeného piva.
Zváni jsou příznivci nejen PP takže se muže zaregistrovat každý do počtu 30-ti osob.

Pátek:
Seznamovací večírek možné posezení u ohně nebo na baru.

Sobota:
Překážky cross
Drezura kun-jezdec
Slalom kun-jezdec
Hodnocení koně,vzhled chování
Souhra jezdce a koně
Dostihový běh (zatím nepovinné)
Rychlost nacajkovani koně

Sobota večer BDSM část,zkouška hraček a volna zábava.

Každá disciplína bude bodovaná porotou která se určí na místě,součet bodu v sobotu večer určí vítěze a tam bude patřičně odměněn


Příjezd pátek od 16:00
Odjezd neděle do 12:00
Více viz: https://facebook.com/events/s/pony-meet-4-69-stritez/3548452271834519
Pride Pride 2020Pro muže i ženyPro muže i ženy
Kdy: Pondělí 3. 8. 2020 12:00 – Neděle 9. 8. 2020 20:00
Kde: Praha
Pořádá: Prague Pride z.s.
Info u: Igy
10. ročník festivalu Prague Pride letos bude, a to v původně plánovaném termínu od 3. do 9. srpna 2020. Už teď ale víme, že pandemie koronaviru výrazně ovlivní podobu letošního pridového týdne.

Festival Prague Pride i v roce 2020 nabídne desítky zajímavých akcí. Oproti loňsku to bude asi půlka, tedy odhadem asi sedmdesát akcí. V programu bude široký výběr od komunitních pikniků přes streamované debaty až po hudební přenosy. V Pride House se bude přednášet podobně jako v předchozích letech. Plánujeme si pridový týden užít a přitom snížit riziko přenosu virů na minimum.

Neříká se nám to snadno a víme, že touto informací hodně lidí nepotěšíme, ale duhový průvod letos kvůli omezením shromažďování nebude. Neexistuje způsob, jak bychom dokázali pohlídat, aby se veřejného průvodu zúčastnilo jen povolené množství lidí. Jde o nejpopulárnější akci festivalu, která tradičně završuje pridový týden, a ačkoliv je pro nás těžké smířit se s tím, že se pro letošek ruší, jinak to v současné situaci nejde.

Chystáme však alternativní variantu: online program na celé odpoledne, který nabídne náš obsah i interaktivní přepojování na další místa, kde budou probíhat pride setkání a parties. Jednáme o mediálním partnerství s některými z významných médií.

Více viz: https://www.facebook.com/events/130616698245627/
123456staršínejstarší