Jsem-Pes

Pravidla seznamky JSEM-PES

Nechci zatím psát kompletní podmínky, které stejně nikdo nečte. Pár pravidel a informací, jak je vlastně server zamýšlen a veden, je nutné zmínit:

1. Jak probíhá založení profilu?
V dolní části stránky zadáš své přihlašovací jméno, kontaktní email a heslo. Na zadanou emailovou adresu bude odeslána emailová zpráva s odkazem na vytvoření profilu. Po vyplnění údajů profilu bude profil vytvořen a vy se budete moci přihlásit a začít se seznamovat.

2. Může se registrovat kdokoliv?
Registrace je povolena pouze osobám starší 15 let. Erotické fotografie členů jsou zobrazovány pouze osobám starším 18 let. Jiné omezení není.

3. Jak se nakládá s osobními údaji?
Emailová adresa je používána pouze pro systémové zprávy serveru nebo upozornění zvolené v nastavení, není nikde zveřejňována. Údaje profilu jsou viditelné pro registrované členy. Žádné zadané údaje nejsou k dispozici neregistrovaným uživatelům ani nejsou poskytovány třetím stranám.

4. Jak je to s rozesíláním emailů? Nebudou mi chodit spamy?
Emaily jsou posílány dle nastavení v profilu jako upozornění na novou zprávu, novou diskuzi, nový příspěvek ve vláknu apod. Upozornění na zprávu je posíláno až hodinu po poslání zprávy, pokud za tu hodinu nebyla zpráva přečtena. Ostatní emaily jsou odesílány ihned. Odeslání může být zdrženo omezením serveru pro množství odesílaných zpráv za hodinu.
Pokud se nezdaří doručení upozornění (plná schránka, již neplatná adresa, aj.), může správce posílání zakázat, dokud nebude email změněn a znovu potvrzen.

5. Jak je to s fotkami?
Můžeš mít jednu profilovou fotku a poté libovolný počet fotek v galerii. Galerie se dělí na alba a každé album může být buď veřejné pro všechny členy nebo soukromé pouze pro vybrané členy. Nebo můžeš i udělat album, které nevidí nikdo a fotky jen budeš přikládat ke zprávám.
Fotky se dělí na neerotické a erotické. Uživatelé pod 18 let nemohou erotické fotky vidět v soukromých galeriích ani ve společné veřejné galerii a ani nemohou erotické fotky nahrávat.

6. Co je tedy považováno za erotickou fotku? A jsou nějaké zcela nevhodné?
Za erotické fotky jsou zjednodušeně považovány takové fotky, kde jsou vidět genitálie, detaily na anál nebo ženská prsa, nebo sexuální styk. Fotky obsahující nahotu bez výše zmíněných detailů nebudou obvykle za erotické považovány. Mezi nevhodné fotky, které jsou ihned mazány, určitě patří erotické/nahé fotky uživatelů pod 18 let, fotky zobrazující trestný čin včetně nekonsensuálního násilí, a fotky zobrazující zoofilní styk. Také fotky, které zřejmě nemáte právo šířit a které zcela zjevně nesouvisí s tématem této stránky. Jednotné pravidlo ani pro jednu kategorii ale říci nejde, mohou být výjimky. Ohodnocení u všech fotek provádí ručně správce stránek a proti jeho rozhodnutí není odvolání.

7. A co reklamy? Je stránka komereční?
Server je provozován jako nekomerční a bezplatná služba. Na stránce nejsou přítomny reklamy, nanejvýš tipy na pomůcky či události v sekci Kalendář, Články a Odkazy, které vychází pouze ze zkušenosti a upřímných názorů autora. Všechny funkce stránek jsou zcela bezplatné. Na stránce mohou být nabízeny doplňkové placené služby.
Uživatel je žádán, aby ani on nezveřejňoval reklamu na komerční subjekty. Za přijatelné lze považovat:
- vyžádáné informace v soukromých zprávách
- informace o poskytování profesionálních služeb dominanta/dominy v textu profilu
- webové adresy v textu profilu či ve fotografii, pokud se jedná pouze o doplňkovou či copyrightovou informaci

8. Jak je to s doplňkovými službami?
Doplňkové placené služby jsou vedeny především jako podpora hostingu stránek, nejsou vedeny za komerečním účelem. Proto jsou omezeny pouze pro dlouhodobé členy. V závislosti na celkovém zájmu mohou být podmínky či ceny upraveny.
O služby je možné zažádat pouze individuálně - osobně, zprávou nebo emailem. Platba probíhá dle individuální dohody. V případě předčasného zrušení služby je vrácena poměrná částka.

9. Jak často musím chodit na stránky?
Samozřejmě budu rád, když co nejčastěji, aby byla komunita pup-play aktivní a plodná. Podmínkou je ale alespoň jednou ročně, jinak budu profil považovat za již nepoužívaný a bude zablokován. Pro úplně nové členy je lhůta jen tři měsíce - k čemu profil, který někdo jen vytvořil, ale ani jednou na něm nebyl, že?

10. A co znamená ta blokace? A co když profil chci smazat sám?
Zablokování probíhá buď na základě výše uvedených pravidel o neaktivitě nebo na přání člena, pokud ho již nechce používat. Blokovány jsou i duplicitní nebo falešné profily. Při zablokování je znemožněno uživateli přihlášení, z profilu jsou skryty veškeré údaje a uživatel je skryt ze seznamu uživatelů, přehledu fotek, inzerátů, soukromých zpráv, atd. Uživatel je ponechán v diskuzích pro zachování smyslu vláken.

11. Když mám nějaký problém, na koho se mám obrátit?
Samozřejmě na mě - Igyho - buď přes zprávu nebo email. Ale kdyby to spěchalo, většina "štamgastů" ví, jak mě sehnat i jinde ;)