Jsem-Pes

Navigace
Domů
Magazín
Kalendář

Kalendář

1 2 3 4 starší nejstarší
29. dub 2023
Praha

ZAJÍC PÁRTY - akce jen pro nováčky

Workshop
18+
 
Kdy: Sobota 29. 4. 2023 11:30 – Neděle 30. 4. 2023 00:00
Kde: BDSM klub Praha (Ateliér)
Pořádá: Tabron
Info u: Tabron
Zajíci jsou akce, která je určena výhradně pro nováčky a začínající, primárně BDSM+ osůbky. Vlastně jde o celodenní akci, která je "workshopem" s nejširším záběrem v ČR. Vybírat můžete každou hodinu z pěti různých témat k povídání, workshopů, nebo ukázek a prakticky založených bloků, celkem máte k dispozici 36 hodin programu, večeři formou rautu a tunu nových známých. Mezi témata, která na Zajících nikdy nejsou opomenuta patří samozřejmě i zvířátka. Letos vám bude vše vyprávět BlueStone s Hackem.

KOMPLETNÍ INFO O AKCI A REGISTRACI NA WWW.TABRON.CZ
18. čen 2022
Praha

LETEM SVĚTEM: KOMUNIKACE vážně i nevážně

Workshop
18+
 
Kdy: Sobota 18. 6. 2022 17:00 – 23:55
Kde: Ateliér
Pořádá: Tabron
Info u: Tabron
Z dílny organizátorky Zajíc párty pochází i seriál Letem světem, který je pokaždé zaměřen na jiné téma a sdružuje jiné přednášející. Tentokrát je zaměřen na komunikaci ve všech možných situacích a to vážně i nevážně. Mezi seriózní témata budou patřit: Aftercare, proč (ne)mít stopku, právní minimum nebo třeba vztahová komunikace. Naopak témata zábavná, podávaná formou scének a vystoupení budou na témata: jak si domluvit porno, hlas jako nástroj dominanta, BDSM srazová etiketa formou skečů, nebo silvestrovská scénka jak na jediný správný výprask.

Pro pejsky připomínám přednášku SPECIFIKA KOMUNIKACE V PETPLAY, kterou povede Hack a dále uvádím, že mezi přednášejícími je z místních pejsků i Spark, Apollo a jestli budete hodní, možná se ukáže i BlueStone.
9. dub 2022
Praha

Spanking workshop

Workshop
18+
 
Kdy: Sobota 9. 4. 2022 17:00 – Neděle 10. 4. 2022 02:00
Kde: Klub Kotelna
Pořádá: BDSM Klub
Info u: Igy
Po delší pauze jsme pro Vás připravili další z našich sérií přednášek na téma Spanking.

Těšit se můžete na naše zkušené přednášející Altaira, Felixa, Tabron a Ardenta.

Prostory otevřeme o 17,00, kuchyně začne vařit nejpozději 18,30 a přesně o 20,00 začneme s přednáškami.

Před a po přednáškou budete mít možnost se přednášejících zeptat i na soukromejší otázky ohledně spankingu (ne jejich soukromí :laughing: ).

Příspěvek na organizaci: 200,- Kč pro registrované do 8.4.2022 12,00; později registrovaní nebo bez registrace příchozí zaplatí o 100 Kč více. Pokud zjistíte že nemůžete dorazit napište mi to prosím. Pokud se na akci budete registrovat jako přihlášení na stránkách máte možnost svou účast zrušit i sami.
18. bře 2022
Praha

Bondage workshop

Workshop
18+
 
Kdy: Pátek 18. 3. 2022 17:00 – 23:55
Kde: Klub Kotelna
Pořádá: BDSMklub
Info u: Hack
Po delší pauze jsme pro Vás připravili další z našich sérií přednášek na téma Bondage. Jako je naším zvykem vyhneme se shibari a budeme se věnovat jiným způsobem zněhybňování.

Těšit se můžete na naše zkušené přednášející Roberta, Ednu, Stříhu a Ardenta.

Prostory otevřeme o 17,00, kuchyně začne vařit nejpozději 18,30 a přesně o 20,00 začneme s přednáškami.

Před a po přednáškou budete mít možnost se přednášejících zeptat i na soukromejší otázky ohledně bondage (ne jejich soukromí :laughing: ).

Příspěvek na organizaci: 200,- Kč pro registrované do 17.3.2022 12,00; později registrovaní nebo bez registrace příchozí zaplatí o 100 Kč více. Pokud zjistíte že nemůžete dorazit napište mi to prosím. Pokud se na akci budete registrovat jako přihlášení na stránkách máte možnost svou účast zrušit i sami.

Covid - budeme se řídit aktuálními nařízeními, kto nevíte co platí napište nebo se koukněte na FB do skupiny Klub Ateliér - Praha 10
25. kvě 2019

ZAJÍC PÁRTY 18

Workshop
 
Kdy: Sobota 25. 5. 2019 12:00 – 12:00
Kde: Klub Kotelna (Ateliér), Praha
Pořádá: Tabron + BDSM klub
Info u: Igy
Jedna z nejúspěšnějších BDSM akcí vůbec. Akce pro nováčky, začínající a všechny, kteří se chtějí učit.

Pravidla akce: http://www.tabron.cz/2018/03/09/pravidla-bdsm-akci-podle-tabron/

Propozice: http://www.tabron.cz/2019/02/17/zajic-party-18/

Registrace: zajic.party@seznam.cz
22. bře 2019

Workshop - Péče a ošetření akčnících subjektů a objektů

Workshop
 
Kdy: Pátek 22. 3. 2019 17:00 – 17:00
Kde: Klub Kotelna (Ateliér), Praha
Pořádá: Ňufinka & BDSM klub
Info u: Igy
Dalším z řady našich pravidelných Workshopů pro Vás v našem klubu připravovaných je akce opakovaná po roce – akce zaměřená na péči o živé i neživé hračky, protějšky i oblíbená udělátka.

Budeme se věnovat zdravovědě přímé i dlouhodobé, dotkneme se mimo jiné i oblasti prevence. Připravena je přednáška o duševnu, pohodě a aftercare, věnovat se chceme i materiálům z nichž jsou hračky vytvořeny a jejich ošetřením. Připraveno je povídání o rozpoznání problémů a jejich řešení, opáčko první pomoci doplní poutavé návody vážné i mírně hummorné…

Vstup na tuto akci je pro řádně registrované stále ZCELA ZDARMA!
20. bře 2019

BDSM a ponyplay Q&A LIVE

Workshop
 
Kdy: Středa 20. 3. 2019 20:00 – 20:00
Kde: YouTube
Pořádá: Altair
Info u: Altair
Jedna z nejúspěšnějších věcí na mém YouTube jsou záznamy přednášek o BDSM, které jsme pořádali na FHS UK v minulých letech. Letos se žádná konat nebude - aspoň pohud vím - a tak jsem se rozhodl uspořádat totéž online.

Ve středu 20. března 2019 od 20:00 bude na mém YouTube kanále živý stream, ve kterém budu odpovídat na vaše otázky.

Otázky mi můžete klást přímo v průběhu streamu v chatu nebo v předstihu pomocí mého ASK.fm nebo na e-mail askme@rider.cz.

Záznam bude poté k dispozici na YouTube. Říkám si, že by to mohlo zajíat i místní osazenstvo.
22. úno 2019

Workshop - SPANKING

Workshop
 
Kdy: Pátek 22. 2. 2019 17:00 – 17:00
Kde: Klub Kotelna (Ateliér), Praha
Pořádá: Ňufinka & BDSM klub
Info u: Igy
Dalším z řady našich pravidelných Workshopů pravidelně pro Vás v našem klubu připravovaných je akce s velmi populárním tématem - Spanking.

Vstup na tuto akci je pro řádně registrované stále ZCELA ZDARMA!

Bližší program postupně doplníme, ale už teď se máte nač těšit:

Budeme se věnovat rákoskám a obecně nástrojům prutovitým - v merku máme materiály z přírodního, ale i syntetického ranku. Další bloky potěší srdce kožomilců, pracovat budeme s délkami běžnými i biči vyžadujícími poněkud více prostoru. Věnovat se budeme nástrojům, trochu technice jejich využívání, ale i péči o subjekty a objekty. V rámci programu je v pozdější hodině připraveno i jedno exemplární potrestání...
Zvláštní blok je připraven pro úplné nováčky, k dispozici na místě pak bude několik letitých matadorů obého pohlaví pro konzultace v blocích i mimo ně v soukromí.
16. bře 2018

První pomoc a ošetření subjektů, objektů i realizárorů

Workshop
 
Kdy: Pátek 16. 3. 2018 17:00 – 17:00
Kde: Klub Kotelna (Ateliér)
Pořádá: BDSM klub
Info u: 
Na přelom zimy a jara jsme pro Vás připravili specialitku – Workshop velmi potřebných ale často upozaďovaných informací a dovedností. Záležitosti o nichž se mluví, ale vlastně nikdo se jim pořádně nevěnuje. Záležitosti užitečné i mimo komunitu a hrátky, prostě taková ta nic bez nichž by přibylo vrásek na čelech všech přeživších… Proto v našem klubu pro Vás máme poprvé samostatně – W První pomoci a ošetření subjektů, objektů i realizátorů. Že to vše víte a znáte? Sešijete řez, zasádrujete frakturu a mezi tím opracujete z kutila donesené konopí? Prima! Přijďte doplnit realizační team z řad záchranářů, letitých tvůrců a praktiků. Pro všechny se užitečné informace najdou, akce je koncipována do 3 souběžně běžících pohledových platforem.

A cože se mimo poslechových dat můžete naučit? Prozatím jen malou ochutnávkou:

Zacelení ran – vyčištění, slepení, šití a následná péče.
Vyléčení provazů pro hrátky a jejich další opečování.
Nechtěné úrazy TOPů, námahou a další zranění.
A přes 2 desítky souvisejících podtémat.

Budeme se těšit. Nufinka s pomocníky a team Atelieru Strašnice.
23. úno 2018

Bondage workshop

Workshop
 
Kdy: Pátek 23. 2. 2018 19:00 – 19:00
Kde: Klub Ateliér
Pořádá: Ňufinka & BDSM klub
Info u: 
Po delší odmlce pro Vás na četná přání připravujeme Bondage Workshop západního stylu. Jedná se o plnohodnotnou alternativu moderní shibari vlně, akce bude rozsortována od praktických rad pro naprosté začátečníky až po závěsné variace ke konci programu. Naučíme se několik jednoduchých znehybňovacích metod, využijeme jak provazy a popruhy běžné, tak i materiály jiné a v domácnostech dostupné.Zajímá Vás více? Sledujte postupně doplňované informace :slight_smile:.

Vstup na náš workshop je stále ZCELA ZDARMA!
1 2 3 4 starší nejstarší