Navigace
Články
Povídky
Kalendář
Czech Puppy
Domů

Jsem-Pes

Vycházka s Puppym


Autor: ErickWest
Přidáno: 16. 12. 2022

Série: Vysněný štěně
První setkáníVyhoněnýVstáváníVycházka

Vzal jseml tě na výlet do přírody, tebe, svého oblíbeného pejska, ve tvém milovaném červeném setu, červený Adidas sportgear, maska a obojek.


Na začátku cesty z nádraží, přes město a pak k lesu si tě vědu za ruku, abys nemusel být na vodítku, ale abys mi nijak neodbíhal. Mám na sobě červené triko a tmavé jeansy, chtěl jsem abychom ladili, plus Kanady, které jsem si kvůli tobě před měsícem koupil a i mě se začínají líbit čím dál víc. Jen tak si nezávazně povídáme s občasnou erotickou narážkou nebo když mě moc provokuješ, tě lehce plácnu přes zadeček.


Na kraji lesa, který je pro tebe neznámý, ale já vím, že sem nikdo moc nechodí, tě pustím a podrbu na hlavičce.


Dojdeme do takového hezkého údolí, sundám ti kraťasy, je krásně teplo, takže je stejně nepotřebuješ, a dám ti nákoleníky, načež jdeš jen v triku, jocksech, masce, na obojku a samozřejmě po čtyřexh, já ti drbu a hladím hlavičku, zádíčka i prdelku "Hodný, tak je hodný Puppy, Puppy dostane odměnu", dám ti tvůj oblíbený pamlsek. Zastavím v zákoutí z keříků.


Roztáhnu ti půlky a začnu vylizovat prdelku, občas tě plácnu lehce přes půlky, to většinou když se mi začneš hodně vrtět.

Přestože jsem ji vylízal důkladně a pořádně hluboko, raději přidám ještě lubrikant a začnu ji projíždět jednim l, pak dvěma prsty a nakonec třema prsty, každý stupeň hezky dlouho, abys měl čas si zvyknout a nebolelo tě to, snažím se narážet na prostatu, aby sis to co nejvíc užil.


Když je hezky uvolněná, pomalu zavedu tvůj ocásek na místo. "No tak Puppy ukaž jak umíš vrtět ocáskem." Culím se jakoby byly Vánoce, je to tak sexy, a nevinně roztomilý. Pohladim tě po prdelce a dám pusinku na zádíčka.

Hezky mi z toho všeho ztuhlo péro, ale na to ještě není čas, je to hravý štěňátko a já chci aby si užil legraci a nejen sex.


Vyndám z batohu gumový frisbeečko.

"Hele co mám. Kdo chce aportíček ? No, kdo ho chce? Přines." Hodím ho přiměřeně daleko, by sis užil jeho pronásledování, ale abych na tebe nemusel čekat celý den. Když se vrátíš pomazlim tě hezky všude, kde to máš rád a dám ti pamlsek "Šikulka, moc šikovný pejsek. Přines." Naznačim hod a ty se kousek rozbehneš, ale po chvilce se zarazíš a s vrčením přijdeš zpět." já se směju, ale snažím se to krotit, vím jaký vzteklounek dokážeš být "No tak promiň noN Nemohl jsem si pomoc, ty jsi tak sladkej a takový trumbera." pomazlim tě, samozřejmě mě trošku kousneš na důkaz nespokojenosti, ale to se dalo čekat. Tentokrát aportík vážně hodím, štěkneš na mě a pak se rozbehneš, když mi ho přineseš musím se o něj chvilku přetahovat, než ho spokojeně pustíš.

Ještě chvilku takhle aportujeme, já po nějakém čase změním hračku a teď hážu gumovou kostičku, každou chvíli tě mazlím, hladím, drbu a dám občas pamlsek.


Už to nejde vydržet, kalhoty by mi praskly, schovám kostičku za záda "No, kde je kostička ?". Ano, uvědomuji si, že je to klišé, ale co. "Puppy, kde je kostička ?", oběhneš mě a chceš mi vzít z ruky hračku, ale já ti ji nedám "Nene ,tahle kostička ne. Páníček má pro tebe lepší.", usměju se a hladím si rozkrok.

Žacnes mi lízat přes kalhoty bouli a já začínám rozepínat poklopec, ze kterého vykoukne už na kámen tvrdý péro. "Tak Puppy hraj si, ale buď hodný Puppy, kostička je moc citlivá." Drbu tě na hlavičce (tady bude nejlepší, když si každý představ, jak to svému páníčkovi dělá nejraději nebo případně páníček, jak mu to jeho štěňátko dělá. Představte, jak by si hrálo, jestli by nejdřív packama nevěřícně naráželo do chlouby, nebo začalo lízáním koulí, jestli by oddaloval pánovi výstřik a střídal lízání s honěním), ale to já už jsem napnutý jak luk, nadržený a v euforii. To už nejde vydržet, nasměruju ti ho do pusy a určuju tempo jednou rukou, druhou tě hladím, zatímco nohama narážím na tvůj rozkrok. Už budu ! Vyndám toho a postříkám ti celou masku. Dám ti pusinku na čelíčko, přičemž naberu na jazyk trošku vlastního sémě a pak ti ho jazykem skrz masku dopravním do pusinky .


Na chvilku si lehneme a odpočíváme. Ležíš částečně na mě a já tě neustále mazlím a drbu, občas zahejbu ocáskem v dírce .

Cítím jak mi na nohu tlačí tvůj pindík a tak ho pohladim .. "Něco mě napadlo, chceš se taky udělat ?" Skočíš mi předníma packama na hrudník a zaštěkáš. "Tak pojďme".


Dojdeme pod jeden strom já přes něj hodím lano a jen mírně, aby tě nic nebolelo ti vytáhnu ruce nahoru."Nesmíme zapomenout na pitný režim.", vytáhnu dva půllitrové zelené čaje, jeden na pár hltů vypiju a druhý i když se po půlce bráníš naleju do tebe.

"Hodný Puppy", hladím tě zezadu po bříšku.


Začnu ti mučit bradavky, nejdřív je jen tak lehce hladím, pak masíruju, mnu, nakonec je kroutim a tahám, občas i lehce plesknu, pak po olizáni a líbání nasadim skřipce.

Někam zmizím, nikde nejsem, najednou slyšíš kroky za tebou, ale než se nemotorně otočíš, už cítíš lehké švihnutí proutkem na prdelce "Teď lehký trest, za to kousání.", chytnu tě pod krkem a políbím na něj.

Lehce ti sešvihám prdelku, skoro to nebolí, ale víš o tom že dostáváš, a taky hezky rudne, až teprve ke konci začne teprve mirve nepříjemně pálit.


Naleju do každého z nás další láhev čaje.


Rozvážu tě a položím na záda "Tak a teď si hezky můžeš vyhonit" pusinka na hrudníček a a sundám ti skřipce z bradavek i triko.

Zatím co honíš, já si zase hraju s tvýma prsíčkama lížu, cucám a občas i koušu, jak jinak. Najednou si stoupnu, chytnu svoje péro a zatím co ti dávám lízat moje nohy, dopadají na tebe kapky mého pissu. A to už si se mokrý od mé moči, s červeným zadečkem a podrážděnými bradavkami s výkřikem udělal.


Hladím tě a pusinkuju, chvilka odpočinku, pomůžu ti vstát a teď vidím jak jsi nervózní, já se spokojeně usměju, chytím tvého pindíka a pomocí lochtání a šimrání ti znemožním dál zadržovat moč a teď směřuju tvůj piss na naše bříška .


Dám ti pusinku a odvedu tě k nedalekému rybníku, občas jsme nazí, kde se rychle umyjeme a spěchámw na večeři.