Navigace
Články
Povídky
Kalendář
Czech Puppy
Domů

Jsem-Pes

Registrace

Zdravím tě, jsem rád, že jsi se rozhodl zaregistrovat na těchto stránkách. Pro jistotu si níže pročti pár informací o stránkách, registraci a vůbec fungování po registraci. Na konci stránky pak najdeš formulář pro započetí registrace.

K čemu je registrace dobrá? Server Jsem-Pes.cz funguje jako seznamovací portál pro dominantní i submisivní muže i ženy z České republiky i Slovenska se zálibou v tzv. pup-play. Po registraci a vytvoření profilu poskytuje například: soukromé zprávy, diskuzní vlákna, osobní inzeráty, profily, galerie, vzájemné vztahy a další!

Může se registrovat kdokoliv? Registrace je povolena pouze osobám starší 15 let. Erotické fotografie členů jsou zobrazovány pouze osobám starším 18 let. Jiné omezení není.

Jak probíhá registrace? V dolní části stránky zadáš své přihlašovací jméno, kontaktní email a heslo. Na zadanou emailovou adresu bude odeslána emailová zpráva s odkazem na vytvoření profilu. (Pokud emailová zpráva do hodiny nedorazí, zkontrolujte prosím složku se Spamy a případně napište email správci.) Po vyplnění údajů profilu bude profil vytvořen a vy se budete moci přihlásit a začít se seznamovat.

Jak se nakládá se zadanými údaji? Emailová adresa je používána pouze pro systémové zprávy serveru nebo upozornění zvolené v nastavení, není nikde zveřejňována. Údaje profilu jsou viditelné pro registrované členy. Žádné zadané údaje nejsou k dispozici neregistrovaným uživatelům ani nejsou poskytovány třetím stranám.

Kompletní pravidla a informace: Pravidla Jsem-Pes.


1/3 - Přihlašovací údaje

Nějaký problém nebo chyba?
Napište mi prosím na igy@jsem-pes.cz a co nejdřív jej vyřeším, abyste mohli pokračovat!