Navigace
Články
Povídky
Kalendář
Czech Puppy
Domů

Jsem-Pes

Call of puppyPro muže i ženyPro muže i ženy
Kdy: Sobota 6. 8. 2022 13:00 – 18:00
Kde: Two Towers
Pořádá: Puppspace
Info u: Dastypupper
Zdravíme veškerou antropomorfní zvířenu a Páníčky.

Rozhodli jsme se pro druhé kolo Call of Puppy, ale tentokrát v paintball verzi. Po vcelku úspěšném minulém roce v Ostravě na lasergame se tentokrát přesuneme do paintballové arény V Praze.

Celá tahle akční operace bude trvat cca. 3 hodiny, z toho 2 hodiny čistého hraní + přípravy. Po uspěšném dokončení operace bysme si mohli někde sednout doplit energii a dát si takový ten oddechový pokec u něčeho dobrého k zakousnutí a uhašení žízně. ?Orientační harmonogram:
13:00 – 13:40 – Sraz a příprava (kdyby někdo nestíhal, aby byla i nějaká časová rezerva)
14: 00 – Zahájení operace
16:00 – Konec operace

A co bude tedy potom, to už se domluvíme

Možnosti, jak se dostat na místo a ceník, najdete přímo na webu areálu – http://twotowers.cz.Abychom mohli hřiště na hru rezervovat, je potřeba se přihlásit a dát nám vědět, že půjdete. Tlačítko pro přihlášení najdete pod detailem akce. Bude to po vás chtít vaše jméno (raději psí, prosím), e-mailovou adresu a počet osob, včetně vás, které přihlašujete.

Přihlásit se bude možné do 25.07. do 19:00h, ale své potvrzení účasti prosím neoodalujte. Pokud byste se po tomto datu na poslední chvíli rozhodli, že půjdete, napište nám zprávu a zkusíme to pořešit.
Více viz: https://puppspace.cz/udalost/call-of-puppy/