Navigace
Články
Povídky
Kalendář
Czech Puppy
Domů

Jsem-Pes

[Praha] Pražská procházka za zajímavostmi Vinohrad Pro muže i ženy Pro muže i ženy
Kdy: Sobota 16. 12. 2023 10:00 – 14:00
Kde: Ostrčilovo náměstí
Pořádá:  Zorry-ThePup
Zvu všechny pejsky i Páníčky na malou edukativní procházku po jižní části pražských Vinohrad.
Sejdeme se v sobotu v 10h na tramvajové zastávce Ostrčilovo náměstí, odkud se vydáme volným tempem na prohlídku krytu Folimanka. Cestou se podíváme i na graficky ozdobené větrací šachty ve stylu Starwars a Mimoňů.
Tuto sobotu bude přístupný celý kryt na prohlídku a vstupné je zdarma. Focení v maskách s mírou, dle obsazenosti která tam tento den bude, aby jsme nerušili ostatní návštěvníky. Pokud ale bude prostor, můžete si cvaknout zajímavé fotografie.
https://krytfolimanka.cz

Po cca hodinové prohlídce se přesuneme k Muzeu policie České republiky. Vstupné činí 100,- ale pokud nás bude více než 10, je sníženo na 80,-
Bohužel v celém muzeu je zákaz fotografování, takže zde bohužel musíte telefony nechat v kapse. Areál je poměrně dost velký se spoustou interaktivních expozic, takže každý najde téma, které jej bude zajímat. Aktuálně není prosincový kalendář, takže neznáme přesný doprovodný program. Je možné, že nás něco mile překvapí :slight_smile:
https://www.muzeumpolicie.cz

Aby jsme si trochu odpočinuli od vážnosti, procházku zakončíme v tkz. Českých Bradavicích. Tuto přezdívku má budova Porodnice U sv. Apolináře, která má unikátní novogotický styl. Podíváme se do malé zahrady areálu, kde budete mít pocit, že se nacházíte na prostranství nejmenované školy čar a kouzel :slight_smile:

Dresscode: civilní s možnými lehkými doplňky, masky dle situace a na společné focení
Přihlašování: není potřeba

Pokud máte jakékoliv otázky, nebojte se zeptat buď tady nebo na mém telegramu @Zorry_pup

Pac, pusu a těším se :slight_smile:
Více viz: https://puppspace.cz/udalost/praha-prazska-prochazka-za-zajimavostmi-vinohrad/