Navigace
Články
Povídky
Kalendář
Czech Puppy
Domů

Jsem-Pes

One Fox ShowDoporučená akcePouze pro starší 18 letPro muže i ženyDoporučená akce
Pouze pro starší 18 let
Pro muže i ženy
One fox show
Kdy: Pátek 10. 2. 2023 17:00 – 22:00
Kde: Klub Kotelna
Pořádá: Ritchi
🎉BENEFIČNÍ SHOW, KTERÁ SE NIKDY NESTALA, NIKDY ZNOVU NESTANE A COKOLIV, CO NA NÍ UVIDÍTE A USLYŠÍTE, POPŘEME!🎉

Akce výjimečného charakteru a nevídaného rozsahu – One Man Show a kabaretu – v podání jedné maličké lišky a jeho hostů. To je akce, kterou pro vás připravuje RITCHI, Mr. Puppy CZ 2018, který se rozhodl jako první české psisko reprezentovat naši zem v americkém Chicagu, kde bude bojovat o titul International Puppy 2023. Výtěžek celé akce bude použit na úhradu cestovních nákladů pro, doufejme, prvního českého International Puppy. 🌎

🕑 PROGRAM

19:00 – předprogram

Než začne hlavní program, je třeba publikum naladit. K tomuto účelu bude na hlavním sále k vidění nějaké to koukáníčko, a to ať už v podání Porthos stable, Krutého Severu, nebo našich známých psů.

20:00 – úvod do show

Hlavní program zahájí, jak jinak, hlavní hvězda večera – Ritchi. Performance vystoupení a příspěvky účinkujících bude moderovat Tabron.

21:00 – opravdu hodně nekorektní humor

Ritchiho roast skrývá tu správnou dávku nekorektního humoru. Pokud se chcete bavit na cizí účet, a oceníte ostré průpovídky i postřehy jdoucí na dřeň našich hlavních hostů, je tato část důvodem, proč na akci rozhodně chcete přijít.

22:00 – kabaret známých osobností na téma “výchova”

Ritchiho cestu za snem podporuje nemalé množství “komunitních celebrit”. Hosté si připravují krátké a spíše úderné vstupy, které budou navazovat a pod taktovkou moderátora provedou diváka různými pohledy na výchovu.

23:00 – aukce

Protagonisté benefiční akce nabídli, podobně jako tomu bylo v případě vele-úspěšné akce “Atík volá o pomoc”, své služby do aukce. Vybrali jsme pro vás to nejlepší z nabídek. Pokud chcete mít možnost “urvat si pro sebe” workshop nebo odměnu, jejichž seznam brzy bude k dispozici, a současně podpořit cestu jedné malé lišky za oceán, tahle akce je to správné místo.

Nevšední “TOMBOLA” formou STÍRACÍCH LOSŮ, kde každý los vyhrává nějakou maličkost – až do vyprodání lístků a rozdání všech cen u našich nejlepších a nejkrásnějších. POZOR – JE NUTNÉ SI VZÍT HOTOVOST!!! 💸

VSTUPNÉ na tuto BENEFIČNÍ AKCI zahrnuje CELOVEČERNÍ RAUT

👗 Dress-code akce nemá. Vemte si psí čumáčky, fetish, fantasy nebo cyber fetish, nebo klidně jen čisté a voňavé džíny a tričko. Hlavní je dorazit a cítit se dobře.

Včasná registrace 400 Kč platí pro registrované do 20. ledna 2023
Vstupné pro smečky 400 Kč za osobu platí pro skupiny 3 a více osob po celou dobu registrace
Běžné vstupné 500 Kč za osobu v případě registrace do 8. února 2023 včetně
Registrace “na poslední chvíli” 600 Kč pro ty, kdo nám v tom budou dělat guláš a zaregistrují se až 9. a 10. února 2023

📩 REGISTRACE PLATNÁ POUZE PŘES STRÁNKY KLUBU (stačí vám k tomu e-mail, nemusíte být členové klubu, ale NEZAPOMEŇTE DO POZNÁMKY NAHLÁSIT SVOU SMEČKU PRO UPLATNĚNÍ SLEVY NA VSTUP)

Za Ritchiho předem děkuje organizační tým One Fox Show 🦊

Více viz: https://www.bdsmklub.cz/?event=1320