Navigace
Články
Povídky
Kalendář
Czech Puppy
Domů

Jsem-Pes

Pride Pride 2020Pro muže i ženyPro muže i ženy
Kdy: Pondělí 3. 8. 2020 12:00 – Neděle 9. 8. 2020 20:00
Kde: Praha
Pořádá: Prague Pride z.s.
Info u: Igy
10. ročník festivalu Prague Pride letos bude, a to v původně plánovaném termínu od 3. do 9. srpna 2020. Už teď ale víme, že pandemie koronaviru výrazně ovlivní podobu letošního pridového týdne.

Festival Prague Pride i v roce 2020 nabídne desítky zajímavých akcí. Oproti loňsku to bude asi půlka, tedy odhadem asi sedmdesát akcí. V programu bude široký výběr od komunitních pikniků přes streamované debaty až po hudební přenosy. V Pride House se bude přednášet podobně jako v předchozích letech. Plánujeme si pridový týden užít a přitom snížit riziko přenosu virů na minimum.

Neříká se nám to snadno a víme, že touto informací hodně lidí nepotěšíme, ale duhový průvod letos kvůli omezením shromažďování nebude. Neexistuje způsob, jak bychom dokázali pohlídat, aby se veřejného průvodu zúčastnilo jen povolené množství lidí. Jde o nejpopulárnější akci festivalu, která tradičně završuje pridový týden, a ačkoliv je pro nás těžké smířit se s tím, že se pro letošek ruší, jinak to v současné situaci nejde.

Chystáme však alternativní variantu: online program na celé odpoledne, který nabídne náš obsah i interaktivní přepojování na další místa, kde budou probíhat pride setkání a parties. Jednáme o mediálním partnerství s některými z významných médií.

Více viz: https://www.facebook.com/events/130616698245627/