Navigace
Články
Povídky
Kalendář
Czech Puppy
Domů

Jsem-Pes

Štěkací výlet na hory a bobovou dráhuPro muže i ženyPro muže i ženy
Kdy: Sobota 3. 6. 2023 07:00 – 17:00
Kde: Beskydy, Gírová
Pořádá: AlexYZ
Info u: Zorry-ThePup
Zvu Vás všechny na další zvířátkový výlet do Beskyd s výšlapem a trochou adrenalinu, který se uskuteční 3.6.2023.

O co jde?
Vyrazíme z Návsí (vedle Jablunkova) na kopec Gírová, kde se můžeme občerstvit v horské chatě. Až budou všichni dostatečně odpočatí, vydáme se dolů do Mostů u Jablunkova, kde se nachází 950 m dlouhá bobová dráha (sjezd je dlouhý 650 m), na které je možné se vyblbnout. Následně se přesuneme na nádraží Mosty u Jablunkova a hurá domů.

Jak náročný je výšlap?
Vrchol Gírová je vysoký 840 m a délka trasy celého výletu je 13 km. Nejedná se tedy o žádný náročný výšlap. Zvládne i gaučák.
V kolik hodin to začne?
Pojedeme vlakem R 343 Kysučan v 7:55 z Ostravy hlavního nádraží do Návsí (Nawsie), kam dorazíme v 8:40. Odtud vyrazíme pěšky do hor.

Co to stojí?
Cenu vlaku si musí zjistit každý sám podle toho, odkud přesně pojede a jestli má nějakou slevu. Cena bobové dráhy se liší podle toho, kolik si kdo objedná jízd - 1 jízda 90 Kč, 2 jízdy 160 Kč, 3 jízdy 230 Kč atd. Celý ceník bobové dráhy zde: https://skimosty.cz/cenik/
Projet se na bobové dráze samozřejmě není povinností účasti na výletě. V areálu je také restaurace, případně kdo bude chtít, může jít rovnou na vlak. Jde hlavně o to pobavit se, projít se v přírodě a někam se podívat 🙂

Pro případné další informace mě neváhejte kontaktovat zde na JP, na Facebooku nebo také na Instagramu (pup_alexyz).

Těší se na Vás AlexYZ 🐾😊
Více viz: https://puppspace.cz/udalost/ostrava-stekaci-vylet-na-hory-a-bobovou-drahu/