Navigace
Články
Povídky
Kalendář
Czech Puppy
Domů

Jsem-Pes

Zvířecí piknikPro muže i ženyPro muže i ženy
Kdy: Sobota 5. 9. 2020 14:00 – 19:00
Kde: Divoká Šárka, Praha
Pořádá: Lištička, Ennie
Info u: Ritchi
Rády bychom pozvaly všechna zvířátka i jejich páníčky na Zvířecí piknik, který se uskuteční v Praze v Divoké Šárce a to v sobotu 5. 9. od 14:00. Pojďme se osobně sejít v přátelském duchu, seznámit se, popovídat, užít letní počasí.

VSTUPNÉ SE NEPLATÍ, občerstvení zajišťují sami účastníci a piknik se nese ve sdíleném duchu, byli bychom tedy rády, pokud připravíte nějaký svůj oblíbený recept (buchta, pizza šneci apod.) a podělíte se o něj s ostatními. Pití si zajišťuje každý sám.

DRESSCODE zde není. Berte prosím všichni na vědomí, že se jedná o akci na veřejném místě za bílého dne, mohou se zde vyskytovat i rodiny s dětmi. Je pro nás velmi důležité, abychom okolí nijak neobtěžovali a nepohoršovali, berte to prosím na vědomí při volení oblečení a při projevech chování.

Z tohoto důvodu je pro nás důležité mít o účastnících přehled. Proto nás prosím KONTAKTUJTE (níže máte uvedené kontakty, záleží na vašich preferencích). Nejedná se o nijak závaznou přihlášku, nebojte se nám napsat i v případě, že svou účast pouze zvažujete.
Vítáme i úplné nováčky, nebojte se nás na cokoliv zeptat. U nováčků uvítáme ve zprávě, pokud se nám jednou nebo dvěma větami představí.

Kontakt:
Jsem-pes: Lištička, Ennie
Instagram: submisivni.liska, ennie_puppy
Facebook: Eliška Lištička Radová, Renegedova Ennie

Budeme se na vás těšit,
Ennie a Lištička