Navigace
Články
Povídky
Kalendář
Czech Puppy
Domů

Jsem-Pes

Kalendář - Minulé

326 událostí
1 2 3 4 5 6 starší nejstarší
[Praha] Pravidelné zvířátkové setkání Pro muže i ženy Pro muže i ženy
Kdy: Neděle 24. 9. 2023 15:00 – 18:00
Kde: Geekarna
Pořádá: PuppSpace
Info u:  Zorry-ThePup
Rádi bychom Vás pozvali na naše další setkání, které se již stalo téměř pravidelnou tradicí.
Akce je vhodná pro všechny, ať už jste nováček nebo zkušený návštěvník.
Sejdeme se, zahrajeme nějakou tu deskovku a pokecáme nad osvěžujícím nápojem. Můžete se seznámit s novými lidmi nebo si povídat se starými známými.
Naším cílem je užít si pohodovou neděli v civilním oblečení, pokud chcete můžete přijít s maskou.

Tentokrát se setkáme v netradičním prostředí pražské Geekárny. Přestěhovali jsme se sem, protože jsme hledali větší a dostupnější místo v centru Prahy s dobrým spojením MHD. Geekárna není obyčejná čajovna jako ty předchozí, ale sci-fi fantasy cafébar. Místo čaje a vodní dýmky Vám nabídnou pivo, cider, limču a pro plnoleté i různé koktejly. Sedět můžete pohodlně u velkých stolů.

K dispozici je zde velká zásoba deskových a karetních her různých žánrů.
Projedete se vlakem po americkém kontinentě v "Jízdenky prosím", zachráníte kouzelnický svět v "Harry Potter Talisman" či se stanete ornitologem v deskovce "Na křídlech"?
Pokud nemáte rádi hry a chcete se jen zastavit na kus řeči, jste taktéž vítáni.

Pokud by Vás nic nezaujalo, můžete si samozřejmě přinést vlastní hru. V podniku je možné platit hotově nebo kartou.

Pro rezervaci stolu můžete použít jméno "Mrázová", ale myslíme si, že nás najdete i bez toho. Sedíme v zadním salonku vlevo.

NA TUTO AKCI NENÍ TŘEBA PŘIHLÁŠENÍ :slight_smile:

Těšíme se na vás,
Pac a pusu
Zorry
Více viz: https://puppspace.cz/udalost/praha-pravidelne-zviratkove-setkani-2/
[Ostrava] Tůra po Beskydech Pro muže i ženy Pro muže i ženy
Kdy: Sobota 2. 9. 2023 05:45 – 16:00
Kde: Beskydy
Pořádá: AlexYZ
Info u:  Zorry-ThePup
Woof wruff. Jak jsem dříve sliboval, je tady konečně túra, která uspokojí ty, kteří mají rádi dlouhé náročnější celodenní výlety.O co jde?

Vyrazíme do Beskyd na 34 km dlouhou túru z Mostů u Jablunkova do Komorní Lhotky pěknou trasou přes Skalku, Severku, Dolní Lomnou, Kozubovou, Ropici a Godulu. Cestou je několik míst, kde je možné si dát pauzu a oddechnout si u kávy nebo piva a dát si nějaké jídlo (cukrárna v Dolní Lomné, horská chata Kozubová, bufet Ropička, hotel Ondráš). Nejedná se tentokrát o výlet pro gaučáky, ale spíše pro zdatnější horaly, kterým nevadí delší túry.

Kdy, v kolik a jak?

Celé se to odehraje 2.9.2023. Jelikož se jedná o dlouhou celodenní túru, vyrazíme v 5:42 z Ostravy hlavního nádraží vlakem Os 2923 (je možný odjezd v 5:34 z Ostravy – Svinova) do Mostů u Jablunkova. Z Mostů se vydáme do hor. Návrat záleží podle toho, v kolik hodin dorazíme do cíle, tedy do Komorní Lhotky. Odtud se přesuneme autobusem do Hnojníku a poté vlakem do Frýdku-Místku a do Ostravy.

Důležité upozornění

Nejde o výlet pro ty, kteří nejsou pohybově zdatnější. Je to 34 km dlouhý pochod přes hory. I když je cestou spousta míst k odpočinku, nezvládne to každý. Proto doporučuji, aby si každý zájemce dobře rozmyslel, jestli to zvládne.V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na JP (AlexYZ) či na Instagramu (pup_alexyz). Budu se na Vás těšit 🙂
Více viz: https://puppspace.cz/udalost/ostrava-tura-po-beskydech/
(Praha)Call of Puppy: Modern Paware Pro muže i ženy Pro muže i ženy
Kdy: Neděle 27. 8. 2023 19:00 – 21:00
Kde: Lasergame Galaxy - Praha Bohnice
Pořádá: PuppSpace
Info u:  Zorry-ThePup
Zdravíme veškerou antropomorfní zvířenu a Páníčky.

Rozhodli jsme se pro další kolo Call of Puppy, opět lasergame večer, plný světel, zábavy a sportovního vyžití.. Po úspěšných Ostravských setkáních se tentokrát přesuneme do lasergame arény v Praze. Bohužel jsme limitováni počtem maximálních účastníků, takže bude NEZBYTNÉ přihlášení na našich stránkách, stejně tak jako na naše bowlingová setkání. Pokud bude extrémní zájem, je možné vytvořit arénu až pro 40 lidí(což neočekáváme, ale lepší být připraven :grinning: Zatím si stanovujem strop 20 hráčů.

Aktualizace k akci:

Aréna:
Vybrali jsme po zvažování arénu Lasergame Galaxy, do které se krásně vejdeme i v takovém počtu lidí. Je tam nějaká malá rezerva pro opozdilé přihlášené duše.
odkaz k prostudování, pokud vás zajímá kam to jdeme - https://www.lasergamegalaxy.cz

Místo:

Aréna se nachází v pražských Bohnicích, ulice Bohnická 320/40, Praha 8
Mapa: https://mapy.cz/…eho


Nejblíže je zastávka Staré Bohnice, kde staví linka č. 236 nebo můžete vystoupit na zastávce Zhořelecká, kde staví autobusová linka č. 200. Poté půjdete ve směru jízdy a první ulicí doprava mezi rodinné domy a stále rovně. Aréna je vzdálena cca 200 m.

Organizační info:
Sraz 18:45 před budovou arény. Buďte víceméně připravení, nejlépe již převlečení do toho, v čem budete hrát.
Doporučuji pohodlné oblečení, ve kterém se vám bude dobře pohybovat. Pevné boty! Žádné jehly, vysoké podpatky nebo žabky, ať nepřijdete k úrazu.
Čumáky povoleny, takže si jej nezapomeňte na epické fotky. Pokud chcete, můžete mít JP, osobní či smečková tričko(při hře budete mít vestu, která jej stejně zakryje), obojky taktéž nevadí. Je to sportovní akce, myslete na to, že v zápalu boje by jste se dalším přebytečným gearem mohli poranit či o něj nechtěně přijít.

Vstup máme od 19:00, první hra je domluvení na 19:20, rezerva aby se všichni stačili dopřipravit, napít, uklidit věci do šatny a jiné alotrie :grinning:
Celkem je domluveno 6 her, poslední kolo bude v 21:00. Chápu, že někdo bude po jednom kole vyřízený a bude potřebovat si vydechnout, takže si můžete mezi jednotlivými koly dát pauzu a občerstvit se na baru.
V celém areálu je naprostý zákaz kouření, včetně elektronek!

Mini info a k samotné lasergame:
Aréna má k dispozici jak týmové, tak sólo přestřelky, různý výběr hudby, jmenovky na výsledkové tabuli a podobně. Kdo už někdy byl na podobné akci, tak asi tuší, co čekat.
Ve výše uvedeném odkazu můžete prostudovat, co všechno nabízí a případně mi sdělit svá přání. Pokusím se vyhovět, aby jste si akci co nejvíce užili.

Vstupy:
Každý hráč si zaplatí tolik, kolik odehraje. Čím nás bude v jednotlivé hře, tím bude větší množstevní sleva. Útratu na baru si opět každý hradí sám. Každé kolo má 15 minut. Pokud vám to přijde málo, věřte mi, po pěti minutách budete spocení až na zadku :grinning:

Počet hráčů Cena
13-21 129 Kč

7-12 149 Kč
1-6 169 Kč
Pokud vás něco napadne, co by jste potřebovali doplnit, napište a obratem odpovím.

Pac a pusu
Zorry
Více viz: https://puppspace.cz/udalost/prahacall-of-puppy-modern-paware/
[Ostrava] Piknik pod hvězdami a pozorování perseidů Pro muže i ženy Pro muže i ženy
Kdy: Sobota 19. 8. 2023 19:00 – 21:00
Kde: Ostrava
Pořádá: AleXYZ
Info u:  Zorry-ThePup
Woof wruff 🐾 Rád bych Vás tentokrát pozval na výlet trochu jinak. O co půjde? V srpnu nás opět bude míjet meteorický roj známý jako perseidy. Vyrazíme tedy v sobotu 19.8. večer do hor udělat si menší piknik a pozorovat oblohu s perseidy.V kolik a jak se to bude odehrávat?

Vyrazíme auty zhruba v 19 hodin z Ostravy, abychom dorazili ve 20 hodin na parkoviště Visalaje v Beskydech. Odtamtud se vydáme pěšky 4 km k chatě Švarná Hanka, kde je dostatečně velký plac, odkud je dobře vidět na hvězdy bez světelného smogu. Tam si uděláme piknik, něco sezobneme, pokecáme a počkáme, až začnou „padat hvězdy“. Nejlepší čas na pozorování je od půlnoci do čtvrté hodiny ranní, ale to samozřejmě neznamená, že tam budeme až do rána :slight_smile: Poté se vydáme zpět k autům a hurá domů. Trasa není nijak náročná, nejde o výšlap na kopec. Vhodné i pro gaučáky.
...Co s sebou?

POVINNĚ čelovku nebo jinou svítilnu (mobil není vhodný). Bude fajn vzít si karimatku, ať si máte na co sednout nebo lehnout. Vezměte si i vhodné oblečení, v noci může být chladněji, a také nejlépe něco na převlečení, pokud by padala rosa. Dále nějaké pochutiny a pití, do kterých se nahoře můžeme všichni pustit :slight_smile: A samozřejmostí jsou dobrá nálada a čumáky :slight_smile:Důležité info k cestě:

Na cestu je zajištěných několik aut s volnými místy pro ty, kteří auto nemají. JE NUTNÉ mi dát vědět, pokud se chcete s někým svézt. Jsou momentálně zajištěna dvě auta z Ostravy a jedno z Karviné, tak ať si Vás můžeme rozhodit. Platí, že kdo dřív řekne, ten se veze.V případě dotazů se neváhejte na mě obrátit na JP (AlexYZ) nebo na Instagramu (pup_alexyz). Budu se na Vás těšit :slight_smile:
Více viz: https://puppspace.cz/udalost/ostrava-piknik-pod-hvezdami-a-pozorovani-perseidu/
Letní Lištiččin PetPiknik Pro muže i ženy Pro muže i ženy
Kdy: Sobota 19. 8. 2023 13:00 – 16:00
Kde: Praha LETNÁ
Pořádá:  Lištička
Ráda bych vás pozvala již tradičně na pražský letní PetPiknik! Pojďme se podělit o něco dobrého, pokecat, zaházet si frisbie a seznámit se s dalšími zvířátky!

POZOR! VRACÍME SE ZPATKY NA LETNOU!

Připravte svou oblíbenou pochoutku a pojďte ji sdílet s ostatními a zároveň ochutnat dobroty, které připravili jiní. Nemusí to být zrovna kulinářské veledílo, klidně doneste jen své oblíbené ovoce nebo zeleninu, popřípadě něco drobného ulovte cestou.

Po předchozích zkušenostech se vracíme zpět na obvyklé místo na Letné, které si můžete pamatovat z loňska. Kdo neví, budu přesnější polohu sdílet v k tomu určeném telegramovem vlákně (pokud v něm nejsi, napiš). Můžete se mě tam i případně zeptat na další otázky.

Pitný režim bude zajištěn, nějaké jednorázové nádobí máme také. Kdo chce, mističky s sebou!

Akce je vhodná i pro nováčky a pro osoby 15+

Vstupné dobrovolné (na místě bude kasička na příspěvky na organizaci).

Těším se na vás, Lištička 🦊
Více viz: https://facebook.com/events/s/letni-listiccin-petpiknik/1309913689921499/
Puppy Prague pride 2023 Vypíchnout nad kalendář Pro muže i ženy Vypíchnout nad kalendář
Pro muže i ženy
Kdy: Sobota 12. 8. 2023 12:00 – 15:00
Kde: Václavské náměstí, Praha
Info u:  doge
Milí páníčci, štěňátka, pejsci.
Oslovil jsem tento rok organizátory, že bychom rádi ukázali, že i přes původ Puppy play v seuxální rovině, pro spoustu z nás je to už dávno mimo tuto oblast a jedná se hlavně o lifestyle, head space a hravost, bezstarostnost.
A hlavně: kdo by neměl rád štěňátka 🙂
A podařilo se! Takže letošní rok mají puppies v pražském Pride průvodu registraci, skupinu a plně oficiální a organizátory podporovanou účast!

Máme pořadí s číslem 40, jsme v druhé polovině průvodu, hned před Medvědy.
Plánek řazení průvodu na Václavském náměstí k dispozici zde https://drive.google.com/file/d/1-qLpNON0xpapDe0Bzus0_O7quSasS9-M/view?usp=sharing
Průvod jde trasou: Václavské náměstí - Na Příkopě - Prašná brána - Celetná - Staroměstské náměstí - Pařížská - Právnická fakulta - Čechův most - Letná
Mapa trasy průvodu zde https://drive.google.com/file/d/1HcQaWjWQzZzeGAtismr_XqNGceQjm8TO/view?usp=sharing

Průvod začíná ve 12:30, doporučuji být na místě ve 12:00.
Já budu na místě srazu v předstihu, a najdete mě snadno - stačí hledat puppy play vlajku nad hlavami účastníků 😉
Pro ostatní, zejména ty kteří budou teprve přijíždět do Prahy:
Apollo bude čekat na Hlavním nádraží, cca do 11:30, poté se přesouvá se svou skupinou na Václavské náměstí k ostatním.
J-Yit bude u Argena (Římská 20), jeho skupina se bude přesouvat zhruba v 11:40-11:45 směr Václavské náměstí.

Na všechny se moc těšíme 🙂
Více viz: https://www.facebook.com/events/810335933981778
Puppy loď Vypíchnout nad kalendář Pro muže i ženy Vypíchnout nad kalendář
Pro muže i ženy
Kdy: Pátek 11. 8. 2023 18:00 – 20:00
Kde: Praha
Info u:  doge
Velevážení páníčci, štěňátka, pejsci, ostatní zvířectvo a všichni naši přátelé!
Smekám před všemi, díky vašemu úžasnému zájmu se podařilo naši fetish loď uspořádat.

Budeme mít pronajatou loď Valencia
https://www.prague-boats.cz/cs/lod-valencia

Odplouváme v pátek 11. srpna v 18h od kotviště u Právnické fakulty v Praze. Sraz v 17:30, plavba bude trvat 2 hodiny.
Na lodi bude k dispozici drobné občerstvení (nečekejte velkou večeři, jen malé zobání: miniřízečky, zelenina) a každý dostane dva žetony na nápoje - nealko, pivo, víno, káva nebo čaj. Samozřejmě cokoliv dalšího bude k dokoupení na lodním baru.
A před odplutím budeme rozdávat drobný welcome - je to ještě drink? Kdo zná naše legen-waitforit-dární jello shots, tak ví 🙂 a kdo ne, ten pozná! 😉

V tuto chvíli je na plavbu přihlášeno 47 lidí a zvířátek 😉
Jak jsem slíbil, čím více nás bude, tím nižší bude cena neb se rozpočítá mezi účastníky. V tuto chvíli vychází cena 750 Kč/osobu. A moc díky všem za zaslání zálohy 😉
A protože máme loď dostatečně velkou, pokud se bude chtít ještě někdo zaregistrovat na poslední chvíli, určitě má stále tu možnost 🙂

Plavební společnost jsem informoval, že je to akce v rámci Pride a tak mají počítat s kostýmy a duhovými vlajkami.
Takže full gear rozhodně vítán! Snad jedině naháče bych požádal, aby jejich full gear něčím doplnili, alespoň fíkovým listem 😉

Moc děkuju všem a těším se na vás!
A ti, kterým to letos nevyšlo - nesmutněte, určitě budeme akci opakovat.

Tak to rozjedeme, tak to rozbalíme. Jste skvělí, jste báječní, jste dokonalí. Mám vás rád!
Více viz: https://www.facebook.com/events/601466765480744
[ZRUŠENO!] Zvířecí nuda cachtání Pro muže i ženy Pro muže i ženy
Kdy: Neděle 30. 7. 2023 13:00 – 18:00
Kde: Praha Běchovice
Pořádá: Lištička a Nowell
Info u:  Lištička
POZOR! Z DŮVODU NEPŘÍZNĚ POČASÍ JE AKCE ZRUŠENA

Bohužel neumíme porucit větru ani dešti a proto musíme plánované zítřejší koupání zrušit. Mrzí nás to, těšili jsme se a věříme, že vy také. Děkujeme za pochopení.
Milé zvířectvo i Páníčci,
Rádi bychom vás pozvali poslední červencovou neděli ke společnému cachtání a koupání v Praze Běchovicích.
Můžeme si zahrát Frisbie, líný tenis nebo nějakou karetní hru na dece, můžeme se opalovat komplet bez a nikoho nepohoršovat. Zkrátka si užít příjemné letní počasí a vodní radovánky.

Jedná se primárně o nudistickou pláž, nicméně není zde problém být i v plavkách, pokud je to někomu komfortnější. Pro lepší představu o pláži přikládám odkaz.

Pláž je volně přístupná zdarma, zázemí zde není. Nedaleko je Billa, u které se dá zaparkovat a případně dokoupit nějaké občerstvení.
I když je pláž nudistická, chovejme se zde prosím slušně a neprovozujme zde žádné techtlemechtle. Vítáni jsou nejen anthro zvířátka ale i jejich přátelé.

VEŠKERÉ AKTIVITY, ZEJMÉNA PLAVÁNÍ PROVÁDÍ KAŽDÝ NA SVOU VLASTNÍ ZODPOVĚDNOST! Zvažte své plavecké schopnosti, já jsem ráda, že na hladině zdržím sebe 😅

Budeme se na vás těšit,
Lištička 🦊 a Nowell 🐶💛
Více viz: http://naturista.cz/drupal/lokality/praha_pocernicky_rybnik
Výlet na Karlštejn
Kdy: Sobota 29. 7. 2023 07:30 – 21:00
Kde: Praha
Pořádá: Alexyz
Info u:  Dastypupper
Woof wruff 🐾 Rád bych Vás všechny pozval na další výlet. Tentokrát za krásami a historií Středočeského kraje.

O co jde?

Z Prahy vyrazíme autobusem do obce Mořina, odkud se vydáme na procházku k lomu Velká Amerika (samozřejmě pouze po značené turistické trase). Odtamtud projdeme kolem lomu Malá Amerika a dojdeme na hrad Karlštejn, kde si případní zájemci můžou zajít na prohlídku (nechávám otevřené podle přání každého). Z Karlštejna poté vyrazíme zpět do Prahy. Nejedná se o nijak náročný výlet. Celá trasa má 8 km a nejde se přes žádné hory. Vhodné i pro gaučáky.

Kdy se to odehraje a v kolik se jede?

Výlet se bude konat v sobotu 29.7. Vyrazíme autobusem linky 311 v 7:50 z Prahy Zličína a na zastávku Mořina, obecní úřad dorazíme v 8:39. Zpět do Prahy pojedeme vlakem z Karlštejna v blíže neurčený čas. Ale není se čeho bát, přímé vlaky jezdí co půl hodiny, případně co hodinu a u nádraží je restaurace se zahrádkou.

Co to stojí?

Cenu autobusu i vlaku si musí zjistit každý sám podle toho, jakou má slevu, případně na vlak si můžeme koupit skupinovou jízdenku. Co se týče vstupu na Karlštejn, je možnost jít do venkovní části hradu zdarma. Vnitřní okruhy, pokud by někdo chtěl, jsou zpoplatněné a ceny jsou uvedeny na webu hradu (viz https://www.hrad-karlstejn.cz/cs/informace-pro-navstevniky/vstupne).

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na JP (https://www.jsem-pes.cz/clenove/alexyz) nebo na instagramu (pup_alexyz). Čumáky, sváču a dobrou náladu s sebou. Jako vždy se budu na Vás těšit. Woof 🐾😊
Výlet do Štramberku Pro muže i ženy Pro muže i ženy
Kdy: Sobota 22. 7. 2023 07:00 – 21:00
Kde: Ostrava-Hlavní nádraží
Pořádá: pup_Alexyz
Info u:  Dastypupper

Woof, Rád bych Vás všechny pozval na další výlet. Tentokrát se nejedná o hory, i když do kopce se malinko půjde.O co jde?

Zajedeme si do malého městečka Štramberk, který je známý jeskyní Šipka, ve které je doloženo pravěké osídlení, štramberskýma ušima a zbytky hradu, z nichž celému městečku dominuje z dálky viditelná věž známá jako Štramberská trúba. V plánu je projít se do Národního parku, který nedávno oslavil 100 let svojí existence a ve kterém se nachází zmíněná jeskyně Šipka a busty různých českých velikánů. Následně se přesuneme na Štramberskou trúbu, která slouží jako rozhledna a u které je možné se občerstvit. Samozřejmostí je, že se cestou zastavíme na uši se šlehačkou. Poté půjdeme přes Bílou horu (nenechte se zmást, je to jen malý kopeček, žádná hora), na které se rovněž nachází rozhledna, do Kopřivnice, kde je možné se podle chuti podívat do muzea Tatry. V Kopřivnici nasedneme na vlak a pojedeme domů. Nejde o žádný fyzicky náročný výlet. Celá trasa má cca 8 km a Bílé hory se opravdu bát nemusíte.Kdy se to koná a v kolik se jede?

Výlet se bude konat v sobotu 22.7. Vyrazíme vlakem Sp 1638 v 7:50 z Ostravy hlavního nádraží (je možné přistoupit v Ostravě – Svinově v 7:58) a na nádraží Štramberk dorazíme v 8:38. V kolik pojedeme zpět, záleží na tom, jak rychle nebo pomalu půjdeme, jak dlouho se budeme kochat a jestli půjdeme do muzea Tatry.Co to stojí?

Vlak si samozřejmě musí každý zjistit sám podle toho, odkud pojede a zda má nějakou slevu. Vstup na Štramberskou trúbu činí 100 Kč pro dospělého, 50 Kč pro studenta a držitele průkazu ZTP. Vstupné na rozhlednu na Bílé hoře je 35 Kč pro dospělého, 25 Kč pro studenty.V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na JP (https://jsem-pes.cz/clenove/alexyz) nebo na Instagramu (pup_alexyz). Čumáky a dobrou náladu s sebou. Budu se na Vás těšit. Woof wruff 🐾