Jsem-Pes

Navigace
Domů
Magazín
Kalendář

Kalendář

nejnovější novější 4 3 2 1 5 6 7 8 9 10 starší nejstarší
16. pro 2023
Praha

BIGGER 25: Santa's Dream

Párty
18+
 
Kdy: Sobota 16. 12. 2023 20:00 – Neděle 17. 12. 2023 05:00
Kde: Klub Heaven
Pořádá: Bigger Clubbing
Info u: Igy
Párty pro ty, kteří mají odvahu.
✔ Nebuď dobrý chlap! Zúčastněte se akce v co nejvýraznějším a fetišovém oblečení!
✔ Kůže, guma, neopren, jockstrap, postroj, lidské nebo zvířecí kostýmy, make-up, extravagance…
✔ Gainer friendly akce
✔ Cítíte-li se dobře ve společnosti medvědů a mužů, nezáleží na tom, zda jste gay, twink, hetero, transgender, nebinární, fluidní nebo jen queer: jste vítáni.
✔ Dnes večer je vše povoleno! 🐻 🧔 👨
✔ Dresscode není vyžadován

16. pro 2023
Olomouc

[Olomouc] Vánoční trhy v Olomouci

Výlet
 
Kdy: Sobota 16. 12. 2023 16:00 – 20:00
Kde: Olomouc
Pořádá: AlexYZ
Info u: Zorry-ThePup
❄️Rok se s rokem sešel a máme tady zase za chvíli Vánoce. A s nimi přichází předvánoční čas s vánočními trhy a vším, co k tomu patří.

🎄Rád bych Vás tedy pozval na již druhý výlet na vánoční trhy v Olomouci, a to v sobotu 16.12. Sešli bychom se v 16:00 na Horním náměstí na rohu ulic Opletalova a Ostružnická (nejbližší tramvajová zastávka je U Sv. Mořice). Přijďte si dát punč, něco dobrého k snědku, nasát vánoční atmosféru a vyfotit se u vánočního stromu :slight_smile:

PS: Dobrou náladu a čumáky s sebou :slight_smile:

V případě dotazů se neváhejte na mě obrátit zde na JP :slight_smile:

Budu se na Vás těšit :slight_smile:
:crown:AlexYZ:crown:
16. pro 2023
Praha

[Praha] Pražská procházka za zajímavostmi Vinohrad

Výlet
 
Kdy: Sobota 16. 12. 2023 10:00 – 14:00
Kde: Ostrčilovo náměstí
Pořádá: Zorry-ThePup
Info u: Zorry-ThePup
Zvu všechny pejsky i Páníčky na malou edukativní procházku po jižní části pražských Vinohrad.
Sejdeme se v sobotu v 10h na tramvajové zastávce Ostrčilovo náměstí, odkud se vydáme volným tempem na prohlídku krytu Folimanka. Cestou se podíváme i na graficky ozdobené větrací šachty ve stylu Starwars a Mimoňů.
Tuto sobotu bude přístupný celý kryt na prohlídku a vstupné je zdarma. Focení v maskách s mírou, dle obsazenosti která tam tento den bude, aby jsme nerušili ostatní návštěvníky. Pokud ale bude prostor, můžete si cvaknout zajímavé fotografie.
https://krytfolimanka.cz

Po cca hodinové prohlídce se přesuneme k Muzeu policie České republiky. Vstupné činí 100,- ale pokud nás bude více než 10, je sníženo na 80,-
Bohužel v celém muzeu je zákaz fotografování, takže zde bohužel musíte telefony nechat v kapse. Areál je poměrně dost velký se spoustou interaktivních expozic, takže každý najde téma, které jej bude zajímat. Aktuálně není prosincový kalendář, takže neznáme přesný doprovodný program. Je možné, že nás něco mile překvapí :slight_smile:
https://www.muzeumpolicie.cz

Aby jsme si trochu odpočinuli od vážnosti, procházku zakončíme v tkz. Českých Bradavicích. Tuto přezdívku má budova Porodnice U sv. Apolináře, která má unikátní novogotický styl. Podíváme se do malé zahrady areálu, kde budete mít pocit, že se nacházíte na prostranství nejmenované školy čar a kouzel :slight_smile:

Dresscode: civilní s možnými lehkými doplňky, masky dle situace a na společné focení
Přihlašování: není potřeba

Pokud máte jakékoliv otázky, nebojte se zeptat buď tady nebo na mém telegramu @Zorry_pup

Pac, pusu a těším se :slight_smile:
2. pro 2023
Praha

Pup in the Pub vol.3 - Veselé Vánoce

Posezení
 
Kdy: Sobota 2. 12. 2023 17:00 – Neděle 3. 12. 2023 01:00
Kde: Piano Bar ( new place ) Koubkova 15, Praha 2
Pořádá: Pup_Nowell + Lištička
Info u: Nowell
Milý přátelé,

rád bych Vás pozval na akci, kterou pořádám po akci Vánoční procházka Prahou od Lištičky, s názvem : Pup in the Pub vol.3 s podtitulem: Veselé Vánoce.

Pojďte spolu s námi oslavit Vánoce o několik dní dříve, než je budete slavit se svou rodinou.
Na akci budete mít možnost podle guestlistu i obdarovat své antromorfní kamarády.

Akce se bude konat v sobotu 2.12.2023 od 17:00 hodin až do pozdních nočních hodin.

Na akci si barmani se mnou připravili speciální nápoj ( překvapení večera ), který pro Vás připraví s láskou jako od páníčka. Kromě tohoto nápoje bude k dispozici široký výběr jiných nápojů, aby jste si mohli užít nezapomenutelný večer.

Přijďte si se mnou užít večer plný zábavy, skvělé hudby v oblíbeném baru PIANO BAR na nové adrese : KOUBKOVA 15, PRAHA 2.

Přijďte s vánoční náladou a třeba i s nějakým Vánočním kostýmem. Nezapomeňte, že budeme v civilním klubu. ( berte na vědomí bez BDSM věcí jako jsou holé partie atd. ) Určitě si vezměte masky a potřebné proprioty.

Guestlist pod odkazem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVrnrEGp2fOSSEtv3pMYZU-QcmO--eYXizrXly9rXoIbbKPg/viewform

Takže neváhejte a přijďte si užít večer se mnou a dalšími čumáčky.
Těším se na Vás Nowell
2. pro 2023
Praha

[PRAHA] Vánoční procházka Prahou na svařák a ZVÍŘÁTKA NA LEDĚ

Výlet
 
Kdy: Sobota 2. 12. 2023 12:00 – 17:00
Kde: Praha [Folimanka a Náměstí Míru]
Pořádá: Lištička a Nowell
Info u: Lištička
Rádi bychom pozvali všechny Páníčky, zvířátka i všechny jejich příznivce na sérii Vánočních eventů v Praze. Přijďte si s námi zabruslit, dejte si s námi svařák nebo štědrovečerní večeři. A pro hodná zvířátka přijde i Ježíšek!

Setkání zahájíme ve 12hod v parku Folimanka na veřejném bruslišti ⛸️. Okolo 15hod se přesuneme na Náměstí Míru, kde nasajeme Vánoční atmosféru na místních trzích 🎄, posilníme se svařákem, trdlem nebo jinou dobrotou dle svého gusta. Celý den pak zakončíme od 17hod v Piano baru 🍸, kde si pro nás Nowell připravil Vánoční večírek včetně tradičního vánočního pohoštění a bohatého programu. Nebudou chybět ani drobné dárečky nebo Secret Santa! ☃️

🎄Vánoční tombola🎄
Jako bonus jsme si pro vás připravili Vánoční tombolu. Pravidla k její účasti jsou jednoduchá:
🐾za účast na procházce (bruslení a nebo trhy) získáte 1 lístek do tomboly
🐾 a účast na večeru v Piano Baru získáte 1 lístek do tomboly.
🐾 v případě účasti na obou částech programu získáte ještě 1 lístek do tomboly, celkem tedy za plnou účast tedy získáte celkem 3 lístky do tomboly

⛸️ Bruslení v parku Folimanka ⛸️
Cena celodenního bruslení 50,-
Cena půjčení bruslí 100,-

❓️ Není problém se zúčastnit pouze části programu dle svých možností. Jako vždy budeme sdílet svou polohu na telegramu (kdyžtak si napiš), abyste se mohli připojit kdykoliv se vám to bude hodit. Případnou účast v tombole máme vyřešenou i pro případ, že se nebudete moci účastnit vánočního večera v PianoBaru 🍸

Budeme se na Vás všechny těšit
Lištička 🦊 a Nowell 🐶

19. lis 2023
Praha

Czech Puppy 2024 - Nedělní oddych

Posezení
Volba
 
Kdy: Neděle 19. 11. 2023 12:00 – Středa 29. 11. 2023 16:00
Kde: Liliová čajovna
Pořádá: Czech Puppy Team
Info u: Igy
Nemáte ještě dost? Pak se k nám můžete v neděli přidat na odpočinkové odpoledne v Liliové čajovně s deskovými a společenskými hrami, nebo prostě jen posedět, popít a pobavit se v příjemné společnosti.

Během nedělního oddychu si můžete v klidu popovídat se starými známými kamarády, ale i se všemi novými, které jste si během víkendu našli. A pokud jste to kvůli nabitému programu nestihli, jakou lepší příležitost chcete, než moci probrat předchozí dny a co jste při nich zažili?
V čajovně také potkáte většinu organizačního týmu, což je skvělá příležitost se s nimi seznámit, probrat, co se vám líbilo či nelíbilo, a třeba i zjistit informace o tom, jak se zúčastnit volby v následujícím roce.

Společenské hry k dispozici
- Psí život. Výbušná koťátka, Střelené kachny, Pikantní kočky, Psí parťáci, Bobří parta (zvířecí hry)
- Carcassonne, Osadníci z Katanu, Jízdenku prosím, Bang (strategické hry)
- Česko, iKnow, AZ Kvíz, Timeline Vynálezy (vědomostní hry)
- a další
18. lis 2023
Praha

Czech Puppy 2024 - Volební večer

Show
18+
Placená
Volba
 
Kdy: Sobota 18. 11. 2023 19:00 – Neděle 19. 11. 2023 01:00
Kde: Praha
Pořádá: Czech Puppy Team
Info u: Igy
POZOR - vstup pouze s předem koupenou vstupenkou!

Už po šesté zveme všechna antropomorfní zvířata i jejich lidské kamarády na nezapomenutelný večer v klubu Kotelna s úžasným program, při kterém se nejen pobavíte, ale budete také svědky hledání nového českého držitele titulu Czech Puppy!

Během večera si budete moci dopřát skvělý raut plný výborných českých jídel (namátkou třeba žebra a knedlo-zelo-vepřo) a to většinu večera, tak můžete průběžně užírat.
Budete si moci na akci koupit náš nový merch, vyfotit se od našeho oficiálního fotografa nebo si užít opět bazének s balónky.
Hlavně ale budeme moci jako návštěvník a divák večera dát svůj hlas jednomu z kandidátů, abyste pomohli rozhodnout, kdo bude držitelem titulu Czech Puppy 2024 a další rok bude reprezentovat českou psí komunitu, ať už v naší komunitě, v jiných českých komunitách nebo i v zahraničí.

Program
- Překážková dráha
- Volné disciplíny
- Otázky pro kandidáty
- Vyhlášení nového držitele
Moderuje: Ritchi a Iggy
18. lis 2023
Praha

Czech Puppy 2024 - Procházka

Výlet
Volba
 
Kdy: Sobota 18. 11. 2023 11:00 – 13:00
Kde: Jiřího z Poděbrad
Pořádá: Czech Puppy Team
Info u: Taci
Praha je krásné město a procházky jsou vždy potěchou pro oko i duši. O to víc, když s sebou máte partu úžasných pejsků, se kterými se můžete cestou klábosit. Vyražte proto s námi na procházku po místech, která možná ani neznáte.

S našimi skvělými průvodci poznáte Vinohrady, Žižkov, Karlín i Holešovice, můžete se kochat krásnými výhledy na Prahu, Pražský hrad, Hlavní nádraží i Vltavu. Poznáte jak nové město v Karlíně i historické budovy v Holešovicích. Ukážeme vám dvě z nejvýraznějších stavem Prahy - Žižkovský vysílač, který je ale jednou z nejnusnějších staveb, a národní památník na Vítkově, který se naopak objevil v nejenom filmovém hitu.
Cestou si uděláme pár společných fotek na panátku a skončíme ve stylovém Holešovickém bistru, kde se můžete občerstvit, než se půjdete chystat na volební večer.

Cesta
- Jiřího z Poděbrad, Žižkovský vysílač
- Riegrovy sady
- Vítkov
- Karlín, Holešovice
Provází: Taci
17. lis 2023
Praha

Czech Puppy 2024 - Warm-Up Party

Párty
18+
Placená
Volba
 
Kdy: Pátek 17. 11. 2023 20:00 – Sobota 18. 11. 2023 02:00
Kde: Club Heaven
Pořádá: Czech Puppy Team
Info u: Igy
Přijdťe se s pejsky rozehřát do nejmodernějšího friendly music klubu Heaven, poznat nové lidi a užít si skvělých drinků, jedinečné zábavné show, hudby v od BearDJs i zadních místnosti pro akčnější hrátky.

Jako každý rok zde můžete potkat kandidáty i porotu volby Czech Puppy a s předstihem je poznat a pokecat s nimi.
Navíc si ale můžete těšit na zábavný a zajímavý program, který vás skutečně rozehřeje. Netradiční představení kandidátů vás určitě pobaví, bondage show rozpálí a neskutečné performance v podání jedné české lišky, která dobyla i Chicago, vás naučí výt nadšením.
O hudbu se celý večer budou starat #bearDJs, které znáte z pravidelných medvědích párty Bigger.

Heaven obsahuje kromě jednoho z vybaveného klubu i dive bar nacházející se v přízemí v zadní části. Bar otevírá už ve 14 hodin a můžete jej využít pro oddych, nadýchnutí či klidnější povídání. Případně můžete využít zadní místnosti za klubem pro intimější seznámení.

Program
- Představení kandidátů netradičně
- Bondage show
- Queer performance
Moderuje: Lex
17. lis 2023
Praha

Czech Puppy 2024 - Meet&Greet Večeře

Posezení
Volba
 
Kdy: Pátek 17. 11. 2023 18:00 – 20:00
Kde: Odpočívadlo
Pořádá: Czech Puppy Team
Info u: Igy
POZOR - vstup pouze pro předem registrované!

Společná večeře navazující na zážitkovou akci bude určitě zážitkem sama o sobě. Dobré jídlo i pití, včetně českého piva vám dá skvělou příležitost poznat se bez spěchu a stresu. A hlavně načerpáte síly na večerní Warm-Up party.

Restaurace Odpočívadlo nabízí příjemné posezení, výborné burgery i steaky, ale saláty a vegetariánská jídla. K tomu si můžete připít například Plzeňským pivem, výbornými víny z Moravy či domácími limonádami.

Kapacita je omezena!
nejnovější novější 4 3 2 1 5 6 7 8 9 10 starší nejstarší