Jsem-Pes

Navigace
Domů
Magazín
Kalendář

Kalendář

nejnovější novější 5 4 3 2 1 6 7 8 9 10 11 starší nejstarší
17. lis 2023
Praha

Czech Puppy 2024 - Semmering motoráčkem

Výlet
18+
Placená
Volba
 
Kdy: Pátek 17. 11. 2023 15:00 – 17:00
Kde: Smíchovské nádraží
Pořádá: Czech Puppy Team
Info u: Taci
POZOR - vstup pouze s předem koupenou vstupenkou!

"Motoráček? Není to jen pro šotouše?" ptáte se?
Motoráček je klasika, která vykouzlí úsměv na každé tváři. A když k tomu přidáme cestu nádherným ""Pražským Semmeringem"" a to v době západu slunce, o čem ještě přemýšlíte?"

Motorový vůz řady 810 bude vyslaný pouze pro nás, aby nás provezl kouzelnou tratí, které se z dobrých důvodů přezdívá Pražský Semmering.
Ze Smíchova vyrazíme přes krásný vysutý Hlubočepský viadukt a dále kolem Dalejského potoka skrz přírodní park Prokopské údolí, takže o krásné výhledy na Prahu i přírodu nebude nouze.
K vašemu skvělému zážitku přispěje kromě výhledů a skvělé společnosti také drobné občerstvení v ceně jízdenky a zásobený bar, kde si můžete koupit alkoholické i nealkoholické nápoje dle vlastního výběru.

Trasa
– Pražský Semmering
– Zličín – Hostivice
– Rudná – Praha Smíchov
Provází: Taci
21. říj 2023
Praha

[Praha] ZRUŠENO Magické zvířátkové setkání

Posezení
 
Kdy: Sobota 21. 10. 2023 16:00 – 18:00
Kde: Kavárna Magická Sova- Slezská 981/57 Praha 3 – Vin
Pořádá: PuppSpace
Info u: Zorry-ThePup


>Akce zrušena pro nedostatek zájmu.<


Na říjnové posezení vás uvítáme v kavárně Magická Sova 🦉, kousek za metrem Jiřího z Poděbrad. Celý podnik je laděný do známé knižní a filmové série Harry Potter, se kterým jsme spousta z nás vyrostla. Magický svět využili majitelé k vytvoření místa, kde dýchá kouzlo a magie se vám lepí na paty. Netradičně již v sobotu, jelikož v neděli má tento podnik zavřeno.

🐾Tentokrát se vydáváme místo čajovny či geekarny za zážitkem míchaných lektvarů a nevídaných cukrovinek. Popovídat, uvařit si drink, co vám budě pěnit v uších a fazolky, po kterých možná budete kvokat jako slepice.

🧹Zaparkujte své koště, vstupte do černých dveří na Slezské ulici č. 57. Ale pozor! Svou hůlku mějte vždy připravenou, nikdy nevíte, co vás cestou potká. Sejděte dolů, pohodlně se usaďte a užijte si kouzelné chvíle. Domácí zvířátka vítána, ovšem myslete na prostory a draky, wyverny, kamarády medvědodlaky a enty nechte prosím doma. Hábity a jiné magické doplňky jsou vítány, psí masky nezapomeňte na společné focení.

♟️Pokud máte doma nějakou stolní hru s tématem HP, určitě přineste. Pokud bude čas a chuť, můžeme zahrát.

⛳️Akce je komunitní, věk +15 let, dresscode civilní/kostýmový


NA AKCI JE NUTNÉ PŘIHLÁŠENÍ, KVŮLI KAPACITĚ MÍST. Přihlášky poprosím přímo mojí osobě do zpráv, podle počtu přihlášených budu rezervovat stoly. (Zorry-ThePup na JP nebo @Zorry_pup na telegramu)
---Posílejte do 8.10.2023---

7. říj 2023
Praha

[PRAHA] Výlet na bobovou dráhu a za dinosaury

Výlet
 
Kdy: Sobota 7. 10. 2023 11:00 – 16:00
Kde: Praha 9
Pořádá: Lištička
Info u: Lištička
🦊 Zvu všechny příznivce a fanoušky PetPlay na společnou procházku v Praze se 2 zastávkami na zábavu a adrenalin. 😍

🛷Startovat budeme na Bobové dráze na Proseku, kde se všichni společně sejdeme v 11hod a dáme si pár jízd na bobovce. Kolik jízd to bude je na každém z vás. Je zde i hospůdka, kde se dá dát i občerstvení, pivo apod. Odhadovaný čas na bobovce je cca 1 - 2 hodinky dle obsazenosti a toho, jak nás to bude bavit.

Mezi 12-13 hodinou vyrážíme pěšky dolů do Vysočan přes park Podvinní. Zde je ideální prostor pro společné fotky, selfie apod., místo je velmi fotografické.

🦖 Okolo 14hod je předpokládaný příchod do Galerie Harfa. Zde si můžeme dát společný oběd a poté se vydáme na návštěvu dinoparku. Je možné se připojit jen na část procházky - časy jsou odhadované ale budu sdílet aktuální polohu.

********************

👚DRESSCODE
Budeme se pohybovat v civilním prostředí s možností zvýšeného výskytu dětí. Berte to prosím na vědomí při volbě svého outfitu a volte tedy prosím civilní outfit - masky na focení s sebou do batůžku 😊

💰Ceny vstupného:
BOBOVÁ DRÁHA (více viz. stránky podniku)
1 jízda = 80,-
5 jízd = 350,-
10 jízd = 650,-
20 jízd = 1200,- (lze využít více osobami - vhodné např. pro smečku)

DINOPARK HARFA
250,- / osoba

Budu se na všechny z vás těšit 😊
Lištička 🦊
1. říj 2023
Ústecko

Výlet na Lovoš

Výlet
 
Kdy: Neděle 1. 10. 2023 11:30 – 18:00
Kde: Malé Žernoseky
Pořádá: Argo
Zvu všechny psy, páníčky a jiná zvířata na výlet. Čeká nás 13 kilometrů procházky nádhernou krajinou Českého středohoří.

Trasa v kostce: Malé Žernoseky - Opárenské údolí - Zřícenina hradu Oparno - vyhlídka Lovoš s turistickou chatou - Lovosice

Trasa na mapy.cz: https://mapy.cz/s/ladahuruza

Spojení z Prahy:
Vlak Os 6908
9:42 Praha Masarykovo nádraží
11:35 Malé Žernoseky

Spojení z Ústí nad Labem:
11:06 Ústí nad Labem hl.n.
11:22 Malé Žernoseky

Já pojedu z Ústí nad Labem

Vyrazíme z Malých Žernosek, projdeme Opárenským údolím vytvořené Milešovským potokem. Dojdeme na zříceninu gotického hradu Oparno https://www.kudyznudy.cz/aktivity/hrad-oparno
Dále budeme pokračovat přes obec Oparno na vrch Lovoš (520 m.n.m) s dechberoucími výhledy na krajinu Českého středohoří a turistickou chatou Lovoš http://chatalovos.eu/
Z Lovoše dojdeme do Lovosic na nádraží, odkud je pohodlné vlakové spojení do všech směrů.

Vemte si s sebou dostatek nápojů a jídla, pohodlné boty a dobrou náladu 😉

Těší se na vás Argo

V případě bloudění/nouze volejte 605 435 218
2. zář 2023
Beskydy

[Ostrava] Tůra po Beskydech

Výlet
 
Kdy: Sobota 2. 9. 2023 05:45 – 16:00
Kde: Beskydy
Pořádá: AlexYZ
Info u: Zorry-ThePup
Woof wruff. Jak jsem dříve sliboval, je tady konečně túra, která uspokojí ty, kteří mají rádi dlouhé náročnější celodenní výlety.O co jde?

Vyrazíme do Beskyd na 34 km dlouhou túru z Mostů u Jablunkova do Komorní Lhotky pěknou trasou přes Skalku, Severku, Dolní Lomnou, Kozubovou, Ropici a Godulu. Cestou je několik míst, kde je možné si dát pauzu a oddechnout si u kávy nebo piva a dát si nějaké jídlo (cukrárna v Dolní Lomné, horská chata Kozubová, bufet Ropička, hotel Ondráš). Nejedná se tentokrát o výlet pro gaučáky, ale spíše pro zdatnější horaly, kterým nevadí delší túry.

Kdy, v kolik a jak?

Celé se to odehraje 2.9.2023. Jelikož se jedná o dlouhou celodenní túru, vyrazíme v 5:42 z Ostravy hlavního nádraží vlakem Os 2923 (je možný odjezd v 5:34 z Ostravy – Svinova) do Mostů u Jablunkova. Z Mostů se vydáme do hor. Návrat záleží podle toho, v kolik hodin dorazíme do cíle, tedy do Komorní Lhotky. Odtud se přesuneme autobusem do Hnojníku a poté vlakem do Frýdku-Místku a do Ostravy.

Důležité upozornění

Nejde o výlet pro ty, kteří nejsou pohybově zdatnější. Je to 34 km dlouhý pochod přes hory. I když je cestou spousta míst k odpočinku, nezvládne to každý. Proto doporučuji, aby si každý zájemce dobře rozmyslel, jestli to zvládne.V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na JP (:crown:AlexYZ:crown:) či na Instagramu (pup_:crown:alexyz:crown:). Budu se na Vás těšit 🙂
27. srp 2023
Praha

(Praha)Call of Puppy: Modern Paware

Párty
 
Kdy: Neděle 27. 8. 2023 19:00 – 21:00
Kde: Lasergame Galaxy - Praha Bohnice
Pořádá: PuppSpace
Info u: Zorry-ThePup
Zdravíme veškerou antropomorfní zvířenu a Páníčky.

Rozhodli jsme se pro další kolo Call of Puppy, opět lasergame večer, plný světel, zábavy a sportovního vyžití.. Po úspěšných Ostravských setkáních se tentokrát přesuneme do lasergame arény v Praze. Bohužel jsme limitováni počtem maximálních účastníků, takže bude NEZBYTNÉ přihlášení na našich stránkách, stejně tak jako na naše bowlingová setkání. Pokud bude extrémní zájem, je možné vytvořit arénu až pro 40 lidí(což neočekáváme, ale lepší být připraven :grinning: Zatím si stanovujem strop 20 hráčů.

Aktualizace k akci:

Aréna:
Vybrali jsme po zvažování arénu Lasergame Galaxy, do které se krásně vejdeme i v takovém počtu lidí. Je tam nějaká malá rezerva pro opozdilé přihlášené duše.
odkaz k prostudování, pokud vás zajímá kam to jdeme - https://www.lasergamegalaxy.cz

Místo:

Aréna se nachází v pražských Bohnicích, ulice Bohnická 320/40, Praha 8
Mapa: https://mapy.cz/…eho


Nejblíže je zastávka Staré Bohnice, kde staví linka č. 236 nebo můžete vystoupit na zastávce Zhořelecká, kde staví autobusová linka č. 200. Poté půjdete ve směru jízdy a první ulicí doprava mezi rodinné domy a stále rovně. Aréna je vzdálena cca 200 m.

Organizační info:
Sraz 18:45 před budovou arény. Buďte víceméně připravení, nejlépe již převlečení do toho, v čem budete hrát.
Doporučuji pohodlné oblečení, ve kterém se vám bude dobře pohybovat. Pevné boty! Žádné jehly, vysoké podpatky nebo žabky, ať nepřijdete k úrazu.
Čumáky povoleny, takže si jej nezapomeňte na epické fotky. Pokud chcete, můžete mít JP, osobní či smečková tričko(při hře budete mít vestu, která jej stejně zakryje), obojky taktéž nevadí. Je to sportovní akce, myslete na to, že v zápalu boje by jste se dalším přebytečným gearem mohli poranit či o něj nechtěně přijít.

Vstup máme od 19:00, první hra je domluvení na 19:20, rezerva aby se všichni stačili dopřipravit, napít, uklidit věci do šatny a jiné alotrie :grinning:
Celkem je domluveno 6 her, poslední kolo bude v 21:00. Chápu, že někdo bude po jednom kole vyřízený a bude potřebovat si vydechnout, takže si můžete mezi jednotlivými koly dát pauzu a občerstvit se na baru.
V celém areálu je naprostý zákaz kouření, včetně elektronek!

Mini info a k samotné lasergame:
Aréna má k dispozici jak týmové, tak sólo přestřelky, různý výběr hudby, jmenovky na výsledkové tabuli a podobně. Kdo už někdy byl na podobné akci, tak asi tuší, co čekat.
Ve výše uvedeném odkazu můžete prostudovat, co všechno nabízí a případně mi sdělit svá přání. Pokusím se vyhovět, aby jste si akci co nejvíce užili.

Vstupy:
Každý hráč si zaplatí tolik, kolik odehraje. Čím nás bude v jednotlivé hře, tím bude větší množstevní sleva. Útratu na baru si opět každý hradí sám. Každé kolo má 15 minut. Pokud vám to přijde málo, věřte mi, po pěti minutách budete spocení až na zadku :grinning:

Počet hráčů Cena
13-21 129 Kč

7-12 149 Kč
1-6 169 Kč
Pokud vás něco napadne, co by jste potřebovali doplnit, napište a obratem odpovím.

Pac a pusu
Zorry
19. srp 2023
Ostrava

[Ostrava] Piknik pod hvězdami a pozorování perseidů

Posezení
 
Kdy: Sobota 19. 8. 2023 19:00 – 21:00
Kde: Ostrava
Pořádá: AleXYZ
Info u: Zorry-ThePup
Woof wruff 🐾 Rád bych Vás tentokrát pozval na výlet trochu jinak. O co půjde? V srpnu nás opět bude míjet meteorický roj známý jako perseidy. Vyrazíme tedy v sobotu 19.8. večer do hor udělat si menší piknik a pozorovat oblohu s perseidy.V kolik a jak se to bude odehrávat?

Vyrazíme auty zhruba v 19 hodin z Ostravy, abychom dorazili ve 20 hodin na parkoviště Visalaje v Beskydech. Odtamtud se vydáme pěšky 4 km k chatě Švarná Hanka, kde je dostatečně velký plac, odkud je dobře vidět na hvězdy bez světelného smogu. Tam si uděláme piknik, něco sezobneme, pokecáme a počkáme, až začnou „padat hvězdy“. Nejlepší čas na pozorování je od půlnoci do čtvrté hodiny ranní, ale to samozřejmě neznamená, že tam budeme až do rána :slight_smile: Poté se vydáme zpět k autům a hurá domů. Trasa není nijak náročná, nejde o výšlap na kopec. Vhodné i pro gaučáky.
...Co s sebou?

POVINNĚ čelovku nebo jinou svítilnu (mobil není vhodný). Bude fajn vzít si karimatku, ať si máte na co sednout nebo lehnout. Vezměte si i vhodné oblečení, v noci může být chladněji, a také nejlépe něco na převlečení, pokud by padala rosa. Dále nějaké pochutiny a pití, do kterých se nahoře můžeme všichni pustit :slight_smile: A samozřejmostí jsou dobrá nálada a čumáky :slight_smile:Důležité info k cestě:

Na cestu je zajištěných několik aut s volnými místy pro ty, kteří auto nemají. JE NUTNÉ mi dát vědět, pokud se chcete s někým svézt. Jsou momentálně zajištěna dvě auta z Ostravy a jedno z Karviné, tak ať si Vás můžeme rozhodit. Platí, že kdo dřív řekne, ten se veze.V případě dotazů se neváhejte na mě obrátit na JP (:crown:AlexYZ:crown:) nebo na Instagramu (pup_:crown:alexyz:crown:). Budu se na Vás těšit :slight_smile:
19. srp 2023
Praha

Letní Lištiččin PetPiknik

Posezení
 
Kdy: Sobota 19. 8. 2023 13:00 – 16:00
Kde: Praha LETNÁ
Pořádá: Lištička
Info u: Lištička
Ráda bych vás pozvala již tradičně na pražský letní PetPiknik! Pojďme se podělit o něco dobrého, pokecat, zaházet si frisbie a seznámit se s dalšími zvířátky!

POZOR! VRACÍME SE ZPATKY NA LETNOU!

Připravte svou oblíbenou pochoutku a pojďte ji sdílet s ostatními a zároveň ochutnat dobroty, které připravili jiní. Nemusí to být zrovna kulinářské veledílo, klidně doneste jen své oblíbené ovoce nebo zeleninu, popřípadě něco drobného ulovte cestou.

Po předchozích zkušenostech se vracíme zpět na obvyklé místo na Letné, které si můžete pamatovat z loňska. Kdo neví, budu přesnější polohu sdílet v k tomu určeném telegramovem vlákně (pokud v něm nejsi, napiš). Můžete se mě tam i případně zeptat na další otázky.

Pitný režim bude zajištěn, nějaké jednorázové nádobí máme také. Kdo chce, mističky s sebou!

Akce je vhodná i pro nováčky a pro osoby 15+

Vstupné dobrovolné (na místě bude kasička na příspěvky na organizaci).

Těším se na vás, Lištička 🦊
12. srp 2023
Praha

Puppy Prague pride 2023

Výlet
 
Kdy: Sobota 12. 8. 2023 12:00 – 15:00
Kde: Václavské náměstí, Praha
Pořádá: doge
Milí páníčci, štěňátka, pejsci.
Oslovil jsem tento rok organizátory, že bychom rádi ukázali, že i přes původ Puppy play v seuxální rovině, pro spoustu z nás je to už dávno mimo tuto oblast a jedná se hlavně o lifestyle, head space a hravost, bezstarostnost.
A hlavně: kdo by neměl rád štěňátka 🙂
A podařilo se! Takže letošní rok mají puppies v pražském Pride průvodu registraci, skupinu a plně oficiální a organizátory podporovanou účast!

Máme pořadí s číslem 40, jsme v druhé polovině průvodu, hned před Medvědy.
Plánek řazení průvodu na Václavském náměstí k dispozici zde https://drive.google.com/file/d/1-qLpNON0xpapDe0Bzus0_O7quSasS9-M/view?usp=sharing
Průvod jde trasou: Václavské náměstí - Na Příkopě - Prašná brána - Celetná - Staroměstské náměstí - Pařížská - Právnická fakulta - Čechův most - Letná
Mapa trasy průvodu zde https://drive.google.com/file/d/1HcQaWjWQzZzeGAtismr_XqNGceQjm8TO/view?usp=sharing

Průvod začíná ve 12:30, doporučuji být na místě ve 12:00.
Já budu na místě srazu v předstihu, a najdete mě snadno - stačí hledat puppy play vlajku nad hlavami účastníků 😉
Pro ostatní, zejména ty kteří budou teprve přijíždět do Prahy:
Apollo bude čekat na Hlavním nádraží, cca do 11:30, poté se přesouvá se svou skupinou na Václavské náměstí k ostatním.
J-Yit bude u Argena (Římská 20), jeho skupina se bude přesouvat zhruba v 11:40-11:45 směr Václavské náměstí.

Na všechny se moc těšíme 🙂
11. srp 2023
Praha

Puppy loď

Výlet
 
Kdy: Pátek 11. 8. 2023 18:00 – 20:00
Kde: Praha
Pořádá: doge
Velevážení páníčci, štěňátka, pejsci, ostatní zvířectvo a všichni naši přátelé!
Smekám před všemi, díky vašemu úžasnému zájmu se podařilo naši fetish loď uspořádat.

Budeme mít pronajatou loď Valencia
https://www.prague-boats.cz/cs/lod-valencia

Odplouváme v pátek 11. srpna v 18h od kotviště u Právnické fakulty v Praze. Sraz v 17:30, plavba bude trvat 2 hodiny.
Na lodi bude k dispozici drobné občerstvení (nečekejte velkou večeři, jen malé zobání: miniřízečky, zelenina) a každý dostane dva žetony na nápoje - nealko, pivo, víno, káva nebo čaj. Samozřejmě cokoliv dalšího bude k dokoupení na lodním baru.
A před odplutím budeme rozdávat drobný welcome - je to ještě drink? Kdo zná naše legen-waitforit-dární jello shots, tak ví 🙂 a kdo ne, ten pozná! 😉

V tuto chvíli je na plavbu přihlášeno 47 lidí a zvířátek 😉
Jak jsem slíbil, čím více nás bude, tím nižší bude cena neb se rozpočítá mezi účastníky. V tuto chvíli vychází cena 750 Kč/osobu. A moc díky všem za zaslání zálohy 😉
A protože máme loď dostatečně velkou, pokud se bude chtít ještě někdo zaregistrovat na poslední chvíli, určitě má stále tu možnost 🙂

Plavební společnost jsem informoval, že je to akce v rámci Pride a tak mají počítat s kostýmy a duhovými vlajkami.
Takže full gear rozhodně vítán! Snad jedině naháče bych požádal, aby jejich full gear něčím doplnili, alespoň fíkovým listem 😉

Moc děkuju všem a těším se na vás!
A ti, kterým to letos nevyšlo - nesmutněte, určitě budeme akci opakovat.

Tak to rozjedeme, tak to rozbalíme. Jste skvělí, jste báječní, jste dokonalí. Mám vás rád!
nejnovější novější 5 4 3 2 1 6 7 8 9 10 11 starší nejstarší