Navigace
Články
Povídky
Kalendář
Czech Puppy
Domů

Jsem-Pes

Kalendář - Minulé

275 událostí
nejnovějšínovější765438910111213staršínejstarší
Prague Pride 2019Pro muže i ženyPro muže i ženy
Kdy: Pondělí 5. 8. 2019 13:00 – Neděle 11. 8. 2019 15:00
Kde: Praha
Pořádá: Prague Pride z.s.
Info u: Igy
Festival Prague Pride se koná každoročně v srpnu již od roku 2011. Byl to původní důvod založení spolku Prague Pride, u jehož zrodu stáli čeští LGBT aktivisté a expati dlouhodobě žijící v Praze. V současné době patří Prague Pride mezi největší kulturní akce v České republice. Festival trvá týden a pravidelně představuje přes stovku kulturních i společenských, veřejných diskusí a debat, sportovních událostí i duchovních setkání. Do Prahy přiváží významné zahraniční hosty, mezi nimiž byl například LGBT aktivista Omar Sharif Jr., zpěvačka Conchita Wurst, bývalá islandská premiérka Jóhanna Sigurðardóttir nebo předsedkyně nizozemské policejní organizace „Pink in Blue” Ellie Lust.
Více viz: https://www.praguepride.cz/cs/festival
PET Play aneb Zvířátka v AtelieruDoporučená akceDoporučená akce
Kdy: Sobota 20. 7. 2019 17:00
Kde: Klub Kotelna (Ateliér), Praha
Pořádá: Ňufinka & spol.
Info u: Igy
Bližší program pro Vás ještě ladíme, ochutnávkou se však už nyní můžete těšit na psy, psíky a jejich štěňata, koniny, hřebečkoviny a rádi přivítáme i jednu už déle přihlášenou a společnosti nedočkavou klisničku :slight_smile: Svůj zájem pak též projevil lachtan, vepřík a 2 lišky. Výčet rozhodně nemusí být konečný, organizátorka až do konce června ráda uvítá Vaše náměty, které se pokusí do programu začlenit.

Bloky jednotlivých ras a plemen pak doplní linka s několika mezidruhovými tématy, příkladem – výroba masek, postrojů a suitů, poměřování zdatnosti a POZOR! Poprvé zasedne i bonitační komise!
Více viz: http://www.bdsmklub.cz/?p=detail-sraz&sraz=1333
Vienna Fetish Spring 2019
Kdy: Středa 29. 5. 2019 15:00
Kde: HardON, Vídeň
Pořádá: LMC Vienna
Info u: Ritchi
Vienna Fetish Spring je největší rakouská fetish akce s mnoha mezinárodními hosty a skvělým programem, včetně volby nového Mr. Fetish Austria. Na programu je několik různých přednášek (např. Guma a sport, Kinky Obsese, Fetish Brunch, vyhlídková trasa historickou částí města apod.)
ZAJÍC PÁRTY 18
Kdy: Sobota 25. 5. 2019 12:00
Kde: Klub Kotelna (Ateliér), Praha
Pořádá: Tabron + BDSM klub
Info u: Igy
Jedna z nejúspěšnějších BDSM akcí vůbec. Akce pro nováčky, začínající a všechny, kteří se chtějí učit.

Pravidla akce: http://www.tabron.cz/2018/03/09/pravidla-bdsm-akci-podle-tabron/

Propozice: http://www.tabron.cz/2019/02/17/zajic-party-18/

Registrace: zajic.party@seznam.cz
Více viz: http://www.tabron.cz/2019/02/17/zajic-party-18/
Warsaw Fetish Weekend
Kdy: Pátek 24. 5. 2019 13:00
Kde: Varšava
Info u: Ritchi
Warsaw Fetish Weekend 2019 je první ročník víkendového festivalu polského fetishe. V době konání tohoto festivalu se bude zároveň konat volba dvou největších fetish titulů na území Polska - Mr. Rubber Poland a Mr. Leather Poland!
8. výročí Jsem-PesDoporučená akceDoporučená akce
Kdy: Sobota 27. 4. 2019 20:00
Kde: Club Freeek, Brno
Pořádá: Jsem-Pes + Freeek
Info u: Igy
Setkání psů, štěňat, jejich pánů a všech kamarádů psů.
Sobota 27. 4. 2019 20:00 - 4:00
Club Freek Brno https://freeek.cz/
Špitálka 122/33 Brno

V ceně je zahrnuta všechna konzumace. Na akci již nic dalšího neplatíte! V postmixu nápoje PEPSI. V lednici icetea, energetické nápoje, vody a džusy Toma, pivo alko i nealko v plechu. Panáky tuzemských značek. Vše už je v ceně vstupného, formou All inclusive.

Na programu bude oslava s dortem, psí hrátky, povídání, štěkání, čmuchání, soutěže. Velkoplošná videoprojekce puppy fotek a videí. Na podlaze je linoleum. V klubu je dále k dispozici, šatna, sprcha a darkroom, vše v ceně vstupného. Nahota povolena.

Akce je určena jen pro muže.
Vstupenku můžete zakoupit na odkazu níže nebo na místě.
Více viz: https://freeek.cz/shop/cs/domu/321-190427-sobotni-stekaci-akce.html
Fetish & BDSM pokec v Brně
Kdy: Sobota 27. 4. 2019 17:00
Kde: U šedivého vola (bývalé Áčko)
Info u: Dark Lord
Akce je koncipována jako normální pokec v normálním oblečení pro lidi se společnými zájmy. Akce je přístupná pro muže i ženy, gay i hetero.
V hospodě mají alko, nealko i vaří . Nejedná se o akci, kde je povoleno fetish oblečení a nějaké sexuální činnosti - opravdu se jedná o normální a slušnou hospodu (proto poprosím žádné obojky apod. jako minule - obsluhu to může uvádět do nepříjemné situace!!!). Vhodné pro nováčky a zájemce o tuto oblast .

V případě zájmu prosím o vyplnění formuláře v odkazu skrz rezervace stolů. Od 20:00 následuje začátek akce ve Freeeku --> 8. výročí jsem-pes.cz (více info v události vedle v kalendáři)

Díky a budu se těšit na hojnou účast,
Dark (Lord)
Více viz: https://goo.gl/forms/yTb5SyHY7QG5Up7S2
Pokecový piatok v Bratislave
Kdy: Pátek 12. 4. 2019 18:00
Kde: Trnavské mýto - Bastion
Pořádá: black-yellow, Storm
Info u: Black-y
Ďalšie stretnutie priaznivcov fetišu, BDSM, puppy play a príbuzných tém v Bratislave sa uskutoční v klube Bastion na Trnavskom mýte. Pri pokeci v neformálnej atmosfére sú vítaní všetci, či už sa pohybujú na scéne dlhšiu dobu, alebo sú úplní nováčikovia.

Ak sa chcete zúčastniť akcie prvý krát, prosím kontaktujte organizátora, kvôli rezervácii stola v podniku. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi odpovieme. Tešíme sa na stretnutie!
Workshop - Péče a ošetření akčnících subjektů a objektů
Kdy: Pátek 22. 3. 2019 17:00
Kde: Klub Kotelna (Ateliér), Praha
Pořádá: Ňufinka & BDSM klub
Info u: Igy
Dalším z řady našich pravidelných Workshopů pro Vás v našem klubu připravovaných je akce opakovaná po roce – akce zaměřená na péči o živé i neživé hračky, protějšky i oblíbená udělátka.

Budeme se věnovat zdravovědě přímé i dlouhodobé, dotkneme se mimo jiné i oblasti prevence. Připravena je přednáška o duševnu, pohodě a aftercare, věnovat se chceme i materiálům z nichž jsou hračky vytvořeny a jejich ošetřením. Připraveno je povídání o rozpoznání problémů a jejich řešení, opáčko první pomoci doplní poutavé návody vážné i mírně hummorné…

Vstup na tuto akci je pro řádně registrované stále ZCELA ZDARMA!
Více viz: http://www.bdsmklub.cz/?p=detail-sraz&sraz=1327
BDSM a ponyplay Q&A LIVE
Kdy: Středa 20. 3. 2019 20:00
Kde: YouTube
Pořádá: Altair
Jedna z nejúspěšnějších věcí na mém YouTube jsou záznamy přednášek o BDSM, které jsme pořádali na FHS UK v minulých letech. Letos se žádná konat nebude - aspoň pohud vím - a tak jsem se rozhodl uspořádat totéž online.

Ve středu 20. března 2019 od 20:00 bude na mém YouTube kanále živý stream, ve kterém budu odpovídat na vaše otázky.

Otázky mi můžete klást přímo v průběhu streamu v chatu nebo v předstihu pomocí mého ASK.fm nebo na e-mail askme@rider.cz.

Záznam bude poté k dispozici na YouTube. Říkám si, že by to mohlo zajíat i místní osazenstvo.
Více viz: https://www.youtube.com/watch?v=Krs6ab_hIs4
nejnovějšínovější765438910111213staršínejstarší